Kupujem bazu filmova

Kupujem bazu stranih filmova, znaci ne treba mi sajt vec samo sadrzaj, znaci sajt kao sto je filmovizija.

Sve ponude na PP

A ja radim baze… Samo koliko takva neka baza vrijedi, javi na PM pa da vidim dali se isplati.

Baze se rade tako da crnci prikupe sadrzaj sa interneta i lijepo ga grupiraju po zelji da onda ti lakse to importas ilis togod vec ces napravit.

Jel ti treba veca baza od imdb.com? :grinning:

Nisam dobro napisao, meni treba nesto kao backup nekog sajta koji ima strane filmove, recimo da filmovizija napravi backup sajta i to proda, mozda sam sad bolje objasnio, stvarno nista nisam u srodstvu sa @Kornic he he

he he pa naravno da nisi jer da jesi vjrv bi bio pametniji. LP

2 Likes

netrebas da oni naprave backup, mozes ga i ti napravit, zaposli crnce neka idu stranicu po stranicu i prave bazu, kopiraju, title description, sliku, whatever…

Ako nemas dovoljno crnaca javi se, imam ih ja jako puno i jedva cekaju da zarade za kruh.

Ako ti ja npr. prodam svoju bazu haj sa svim stvarima, al sa linkovima mog openload account-a i ako bi to ti upotrijebio za svoj websajt, svaki pregled na neki film bi isao meni, sto bi mi davalo profit logicno.

P.S. nemo’ da te go zaebe :smiley:

Crnci? Misliš iz Afrike, Nigerija? Izgleda da su Indijci postali skupi :D.

Tebi treba tool koji ce scrape-ati zeljene podatke sa odredjenog sajta tipa filmovizija.

1 Like

Ja sam počeo razvijati slične alate.

Gdje se oni mogu prodati ili podaci prikupljeni s njima?
Jel ima neki specijalizirani sajt ili forum za takve stvari?

treba za to scrape alat da uzme naslov, opis i openload link sa već postojećih sajtova

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey