Kupujem bazu za php melody punu filmova i titlova

Kupujem bazu za php melody da je puna filmova i po mogucnosti titlova. Nemam volje da sam vlastorucno stavljam , ako je netko voljan prodat/poklonit bilo sta neka se javi ovdje ili na pm. Oni koji hoce “prodat” tj koji hoce “izradit” nekoga za pare neka se ne javljaju.

Ja sam davno tražio po starim forumima i nitko mi se nije javio sumnjam da ce i ovdje ali ako ima neko nek pošalje cijenu i ostale podatke na PM.

Nemam volje uopce vlastorucno ni ja uplodat. Nadam se da ce naletit netko pare mi uopce nisu problem , uvjet je jedan jedini da bude sve ok i da sve radi ispravno

Najbrže rješenje: Ako pare nisu problem kao što kažeš, plati nekoga da radi upload filmova umjesto tebe.

Zašto bi kupovao bazu podataka koju ionako moraš mijenjati ako neki linkovi ne rade??? Kažeš pare nisu problem, onda i sve ostalo nije problem.

1. Nađeš dobrog programera
  2. Neka ti napravi modul da automatski skida linkove sa nekih vrhunskih stranica te prevode sa opensubtitles il’ kako se već zove ta stranica za određeni jezik.
  3. Neka doda još jedan modul (bota) koji će provjeravati linkove koji ne rade, mijenjati ih, brisati itd… Milion opcija za botinu…
  4. Automatsko dodavanje filmova, nađeš neku TOP stranicu “svjetsku” koja updateuje sve to svaki dan, i od njih sve preuzimaš, tako da svakodnevno bot odrađuje tvoj posao, ti se možeš fokusirati na promociju i slične stvari…

Probaj razmišljati tako… Ovi što unose ručno sve neće daleko :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey