Kupujem BTC, ETH i ostale crypto

On je delimicno anoniman, odnosno ne postoji ime i prezime na svakoj adresi, ali svaka transakcija moze da se vidi.

To je zato sto drzava na neki nacin pokusava da kontrolise bitkoin. Dobar deo transakcija bitkoina je za drogu i ostale nelegalne stvari, to im je jedan od razloga zasto zele da znaju ko koliko bitkoina kupuje.

Bitkoin i banka nikako nisu isto.
Pitaj hiljade ljudi koji su stavljali pare kod Jezde i Dafine u bankama da li su dobili novac nazad. A slicnih primera imas svakodnevno u svetu. Generalno, nemas razloga da drzis btc na walletu neke menjacnice, bas iz razloga sto moze doci do hakovanja, zatvaranja menjacnice ili nekog drugog razloga.

Pratio sam stvar oko Mt Goxa, ljudi su imali 3 ili 4 meseca da se prijave za refund, Mt Gox je trenutno u procesu isplate vise od 1 milijarde dolara.

Ovo je jedina tacna stvar koju si napisao :smiley:

Ko ovo tvrdi? X puta se desi da zbog jedne vesti btc skoci ili padne. Apsolutno niko ne tvrdi da je btc imun na razne uticaje.

Cuvanje novca u banci je gubljenje na sigurno. Tih 50000 km ti nece vredeti isto sad i za 10 godina.

ta cifra se odnosi na ovo “ako” prije toga, neće vrijediti, ali neće ni oscilirati kao bitcoin, bolje je čuvanje u devizama … u suštini ništa nije sigurno, ali je bitcoin daleko najnesigurniji

Cuvanje u bilo kojoj valuti je isto, inflacija ti jede taj novac.
Najbolje je uloziti u bilo sta. Btc, epl, amazon aff. sajt, otvoriti piceriju, bilo sta :smiley:
Kao sto kazes nista nije sigurno, ali dok ti samo stoji u banci sigurno je da gubi vrednost.

EDIT. Tek sad vidim da ovo nije BTC, ETH i crypto tema vec oglas. Izvinjavam se @imemperor1 i adminima. :no_mouth:

Prodajem Bitcoin ako ima ko zainteresovan da kupi neka se javi na Viber 066692252

Prodajem i kupujem btc, samo Srbija, razmena BG uzivo samo, a moze i dogovor i neki drugi grad. Za vise informacija preko poruke.

Ponovo aktuelno. Ako neko želi prodati neku kriptovalutu, javite se porukom da se dogovorimo. Plaćam dobro.

Ja sam kupio za 400e nekako preko sajta ecd.rs pre 2 godine kad je bila ista cena kao sto je sad.
Do tad je skakao i kad sam kupio onda je pocelo da pada. Sad samo znam da udjem i da pratim kakoje stanje, a ne znam ni kako da ga prodam ni kako da radim bilo sta sa tim, samo pratim promenu cene i cifra kako ide gore dole… imam na coinbase oko 300e u dinarima i na binance sam tad prebacio oko 100e da nesto kao trgujem pa sad ni to ne znam kako da vratim na coinbase ili da nekako podignem pare :slight_smile: :rofl:

Sve sam zaboravio i kako sam kupio i kako sam prebacao tamo vamo…

BUMP. Ako imate neke kripto za prodati, javite se porukom, plaćam dobro.