Kupujem .com koje sadrže samo brojeve

Zanimaju me isključivo .com domene samo sa brojevima. Znači bez ijednog slova i bez crtice.
Duljina maksimalno osam (eventualno devet) znakova, odnosno brojeva, idealno do 6.

Poželjno da je domena registrirana najmanje 2 mjeseca, ali nije uvjet.

Ako netko ima to što tražim neka pošalje isključivo PM i uz domenu neka napiše cijenu.
Plaćam od $5 pa nadalje. Za recimo 777888.com bih platio $1000+, ali za neke random brojeve dajem $5 pa nadalje, ako mi odgovaraju.
Za bilo koju brojčanu domenu sa 5 brojeva plaćam puno više od $5.

Ako netko ima .com domene samo sa brojevima neka mi pošalje na PM i obavezno napiše cijenu. Hvala.

Nemam nameru da trolujem i inače ne komentarišem teme koje me ne interesuje i ne zameri što pitam ali zašto jednostavno ne bi registrovao domene koje ti trebaju za manje od 5$ ? Na primer te sa 8 ,7 ili kako kažeš “idealne” od 6 brojeva? Izvinjavam se ako je pitanje glupo ali jednostavno ne mogu da shvatim, jedino što mi pada na pamet je da tražiš SAMO neke “atraktivne” kombinacije tipa 2224444 , 222111 , 666666 i slično?

Ima više razloga. Neki od njih su da su neke zauzete, a neke mi se neda tražiti. Recimo 6666666 je sigurno zauzeta i ako netko ima domenu tog tipa naravno da bih je platio više od $5.
Neke koje bi mi odgovarale su i slobodne, ali sam potrošio sve kupone na GoDaddy accountima koji su mi dostupni i ne mogu registrirati domenu za $5, a možda netko želi prodat svoju. Mogu i neku tek registriranu platiti više ako mi se baš svidi.

Da i pretpostavio sam da su ti brojevi u nizu i slicno zauzeti ma koliko karaktera sadrzali, tipa 888 kao i 8888888888 , isto sam pretpostavio da su nizovi tipa 645669.com , 645649 , 645650 , 645651 , 645652 , 645653 , 645647 slobodni jer nikome nisu atraktivni.

Meni svašta može biti atraktivno :slight_smile: Ok, ne bilo što, ali brojevi uopće ne moraju biti isti

I dalje aktivno…

I dalje aktivno.
Nemojte mi pokušavati prodati domenu koju ne posjedujete. Da, bilo je i takvih bisera.

1 Like

eto, ja regao jos prije 5 godina jednu NNNNN.com
numeroloski bi se mogla citat ovako:

umrijet ces kad tad, jer svi umiru .do tada budi sretan svojim rodjenjem i imaj double-double puno novaca :smiley:

i koliko bi to bilo "puno više od tvojih $5. ":smiley:

Iz pročitanog otprilike znam koja bi mogla biti domena :wink:
Ako želiš prodati pošalji mi na PM domenu i iznos koji tražiš.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey