KUPUJEM: Domaće i strane sajtove i blogove

Kao i većina drugih ovdje, kupujem sajtove i stranice. Plaćam po dogovoru u odnosu na zaradu sajta ali i vrijednost samog materijala na stranici, uloženog truda, te izgledu backlink profila.
Ne kupujem:
dropshipping sajtove, chatove, wallpapere i pozadine, igrice, warez, adult, kataloge, većinu poslovnih direktorija, penalizovane sajtove od strane Gugla, sajtove koji dobijaju posjetu sa facebooka osim ako uz njih ne dolaze i Pagevi sa kojih se vuče saobraćaj.

Budžet do 10 000 eura.

Znači ako već prodajete nešto drugima ili niste zadovoljni cijenom od drugih, pošaljite i meni na PM.

Kupujem sajtove i blogove razne tematike sa cijenom do 10 000 eura. Preferiram sajtove koji zarađuju putem Adsensa ili sličnih mreža te one koji dobijaju posjetu sa pretraživača. Zarada nije bitna dok god stranica ima potencijala.

Ne kupujem i nemojte mi nuditi:

  1. Sajtove sa igricama.
  2. Sajtove sa filmovima.
  3. Sajtove sa mp3 muzikom.
  4. Sajtove sa elektronskim knjigama.
  5. Ostale sajtove sa ilegalnim, warez i sadržajem na koji nemate autorska prava.
  6. Sajtove koji su korišteni za varanje na oglašivačkim mrežama.
  7. Direktorije i kataloge bilo čega.
  8. Sajtove bez sadržaja (tipa kupili ste domenu i postavili WP temu, to uradim i sam za 20 minuta).
  9. Portale sa copy paste tekstovima i vijestima.
  10. Copy paste sajtove koji zarađuju spamajući Facebook.
  11. Onlajn shopove.
  12. Sajtove koji su tek napravljeni.

Ne radim ni sa posrednicima. Samo direktno sa vlasnicima sajtova.

Ponude sa početnom cijenom i linkom pošaljite na lične poruke. Budzet 10k eura.

2 Likeova

Kolega je ozbiljan kupac. Tek toliko da napišem. Ako netko ima kvalitetan sajt i želi prodati, evo mu prilike …

4dportal.com ako vas zanima, javite se na PM.

dal još kupujete site-ove ?

Da. Dodatnih dvadeset karaktera.

Bump. Dodatnih dvadeset karaktera.

Da li vas zanima domena/web stranica mariomandzukic.com?

Bojao bih se da mi Mandzukic ne uzme domenu. Hvala na ponudi ipak.

2 Likeova

To i jest bila njegova domena jer me pitao da mu izradim web stranicu još prije 7 godina još dok je igrao u Wolfsburgu. Međutim, on ju NIJE produžavao, nego ja, tako da me nije (financijski) obvezao da ju ja MORAM održavati, unositi sadržaje itd. To je više fan stranica, isto kao što bilo tko može bilo kome napraviti Facebook fan stranicu, tako je i ova web stranica isto koncipirana. Tolike sam godine ulagao vlastiti trud, vrijeme i novac kako bi ta web stranica ostala online. Da nisam produžavao domenu i hosting, domena bi istekla i onda bi ju mogao registrirati bilo tko i na nju staviti bilo kakve oglase i sl., a to bi bila velika šteta. Nažalost, nemam više toliko (slobodnog) vremena da joj se posvetim i da radim na njoj pa iz tog razloga ju želim prodati nekome u dobre ruke i u dobroj namjeri tko će nastaviti raditi na njoj časno i u pozitivnom smislu. Dakle ponavljam, Mario svih ovih godina NIJE produžavao domenu o svojem trošku, tako da se radi samo o njegovom imenu i prezimenu kao adresi na internetu. Znate i sami da bilo tko u svijetu može registrirati bilo čije ime i prezime na internetu, isto tako može i moje i vaše, npr. neka osoba iz Afrike, Mongolije, zabačenih zemalja u kojima jedva i postoji internet. Osim toga koliko još na svijetu postoji istih imena i prezimena. Ali naravno, ovdje se radi o pravom nogometašu, Mariu Mandžukiću, mojem sugrađaninu iz Slavonskog Broda. Naravno da bi mu bilo drago da netko nastavi pratiti njegovu karijeru i da unosi sadržaje. Tako da praktički domenu može kupiti bilo tko i na njoj raditi bilo tko, neće se Mario buniti, ako svih ovih godina nije, sigurno neće ni narednih 100 godina.

Domen star 11 godina .COM, prodajem - nema nista negativno vezano za njega.

Bump. Kupujem i dalje. Budžet 5k evra. Važe uslovi iz prva dva posta u temi.

Bump. Sakupilo se nekih parica za investiranje. Važe uslovi iz prva dva posta u temi.

Ajd posalji poruku, ne mogu da ti pisem.

1 Like

Posalji poruku i meni. Zasto krijete profile? Bzvz :slight_smile:

Premali su mi tvoji sajtovi sa oglasa pa te nisam ni kontaktirao.

1 Like

Imam i jace, ali su adult, pa ako si zainteresovan…Amazon sajtovi su prodati.

Da nisam za adult. Hvala na ponudi ipak.

Posalji PM jer ja tebi ne mogu… Vise domacih sajtiva imam na prodaju…

Ne mogu ni ja tebi :D.