Kupujem domene i web stranice na engleskom be zarade

Pozdrav, kao što u naslovu piše otkupljujem domene ili cijelu web stranicu moguć otkup i hostinga. Bitno mi je da je domena ili web stranica minimalno PR 3, te da nije spami, znači da sadržaj nije kopiran i da linkovi nisu baš najveća moguća katastrofa. Zarada i broj posjeta mi je nebitan. Stranice prvenstveno otkupljujem radi izrade privatne blog mreže. Cijenu i link pošaljite na pm, ono što utječe na cijenu je PR, DA i backlink i anchor. Također je obavezno da je stranica na engleskom jeziku.

Ovako, neznam koliko placas, ali ja sam pokusavao prodati www.autovscar.com
jako stara domena, website postoji vec duze vremena, pisali su razni ljudi na njemu, neke article sam kupovao, neke su mi pisali guest bloggeri i tako, content je veliki, PR je 1.

Prodao sam site za 30$ jer vise nemam vremena ni volje pisati o autima. No na digitalpoint forumu se ljudi nakon sto su bidali nisu javili, niti onaj sto je ponudio 25 niti onaj sto je ponudio 20.

Pa ako te aznima mogu ti dati sve za 15$.

Domena istice za 4 dana, Dakle sveukupno ce te kostat 25$.

Javi ak te zanima. Ili bilo tko drugi ako ga zanima.

statusoid.com pr2, ako ti odgovara.

Ukoliko koga još zanima, imam nekoliko domena na prodaju:
mycreditcardnumber.com
tattoogold.com
impoundauctions.info
repairmythings.com
bodybuildernet.com
Zadnje 2 bi cijene bile malo jače, dok za prve 3 svakako ponudite neku siću.budite razumni. Cijenjene ponude na PM. Lijepi pozdrav svima.

www.bet-at-web.com

www.iPhone-Geeks.com

www.Samsung-Geeks.com

Kontakt na > dz.mero @ gmail.com

Funkcionalna web stranica - online poker (na engleskom) - mogućnost plaćanja i isplata putem PayPal-a - Google AdSense radi uredno:
www.royalpoker.mn

ne trazim vise, moze lokot

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey