Kupujem google adwords kupone

Kupujem google adwords kupone, ako neko ima neka mi se javi

Imam ti ih ja dam ti free samo se javi u inbox

Kuponi su ti vecinom ograniceni po drzavama, i mogu se koristit samo jednom po racunu. Takodjer uvjet da iskoristis kupon ti je da potrosis 110kn, nakon cega ti oni automatski aktiviraju taj kupon i dobijas ga postom.

da li su ti kuponi za sve drzave ili recimo ako sam ja iz Srbije ti vasi kuponi iz Hrvatske ne vaze za Srbiju?

ne vaze :confused: 20 znakova

Da ne otvaram novu temu, da upitam ovdje, nadam se da ne smeta… Vidim na jednom forumu vani ljudi traže da kupe stare Adwords naloge, zašto bi to neko radio, mislim koja je poenta…? Ne traži ništa posebno, samo da si na tom nalogu utrošio nešto novca na kampanje… Eksperti? :slight_smile:

hahaha, sad da cujem da i to neko trazi :smiley:

Kupuju stare accounte da se mogu provuću ispod “Google” radara. Kad uzmu tu rade cloacking i sl.
Ako kome treba voucher (bilo koja država) ili vođenje AdWords računa slobodno neka se javi. Lp

1 Like

Ako se ne varam, zabranjeno je kupovanje. Barem tako sam doznao prema pisanju na forumima. Molim ispravak ako grijesim.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey