Kupujem gotovu stranicu sa filmovima (napunjenu)

Kupujem gotovu stranicu sa filmovima ,kompletno napunjenu . I da ima svoj panel za dodavanje ( tipa phpmelody)pozeljno da cijena bude realna , ne trazim milostinju a ni ne mislim placat koliko ne vrijedi. Molio bi da se ne javljaju prevaranti i da traze prvo uplatu bez ikakvog dokaza da to posjeduju. Otvoren sam za sve opcije.

Koliki ti je budžet? Ima jedna stranica, ali cijena je znatno veća…

Na stranici bot dodaje, ispravlja, uređuje sve, potpuno automatizovana skripta. Oko 2000 korisnika je online uvijek i evo kraće statisike:

Od 25 Maj 2013 site ima 223200 registrovanih korisnika. Dodano je 11146 filmova u 26 kategorije, ukupan broj linkova za filmove iznosi 156985. Prosjek filmova po kategorijama je 428.7. Ukupan broj serija u našoj bazi iznosi 621 i dodano je ukupno 3125 seozna svih serija, ukupan broj epizoda iznos 37266, te ukupan broj linkova svih sezona iznosi 648524. Poslano je ukupno 40055 privatnih poruka, napisano je ukupno 8674 komentara, a ocjenjeno je ukupno 4507 filmova.

Imam ti ja nešto slično. Dam je za sitnu lovu. Nema nikakav poseban sustav za dodavanje filmova već običan WP sa dodacima. Host i domenu bi trebao obnoviti. Zakup istječe 03.10.2015.

Cijena: 50$ (Nije fiksna, ponudi nešto…)

sacekaj da chrome iskljuci flash bice ih vise na prodaju

I ja kupujem, također :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey