Kupujem laptop

Kupujem laptop do nekih 5.500kn i odlučio sam se za HP ProBook 4520s, kakv vam se čini? ako ga netko ima nek napise kakav mu je

A sta reci, laptop je zvijer za sve potrebe, cura ga ima. Prezadovoljan sam sa performansama

hp ne bi ni u ludilu uzeo, sve druge marke prije nego hp.

Zasto. Imas koji razlog

koliko garancije? ako je godina ili dvi, nadoplati do 3 godine OBAVEZNO, ovo važi za sve laptope

Ja isto. Nedavno sam uzimao novi laptop (stari HP skoro pa krepao :smiley: ), uzeo sam Lenovo. Malo jesu skuplji, ali su dosta kvalitetniji (Think Pad linija).

to ti je ko da auto kupuješ, svako ima na nekog zamjerku, za nekog da je najbolji, a više manje sve je to tu negdje, po mojem je HP najbolji :slight_smile:

Sori zbog zakašnjelog odgovora, hp laptop prvi susret s njim prije nekih tri godine.
Nema standardnu instalaciju xp-a moraš u biosu podesit njegove (posebne hard disk sisteme itd.)
Drugo, drajveri za drugi laptop hp novije generacije s intel dual core blaa (po karakteristikama dobar laptop) no međutim u praksi takvo sranje (morao sam fleširat bios da bi proradila mrežna kartica) prije toga sam proveo čitavu noć tražeći uzrok zašto neće raditi mreža na novom laptopu.
Treće drajveri su upakirani u jedan poprilično priglup i ogroman ‘samo’-instalacijski fajl tako da ako hoćeš instalirati samo jednu od kompponenti moraš izgubiti bar dva sata vremena .
Četvrto kakvu god optimizaciju uradi na laptopu on će opet štekat.
I da ne nabrajam dalje.
Susreo sam se s nekihz desetak hp laptopa i svi su došli kod mene novi s nekim problemom bilo vezanim za instalaciju ili štekanje.
ps. preporuka- bilo koji drugi samo ne HP!
ja koristim acer-ov s amd turion proc-om treću godimu bez ikakvih problema.

Slazem se da ima svatko svoje stavove, meni je HP broj 1.
Ljudi kupe laptop i kazu kakvo sam **ranje kupio kad ne moze XP na njega— neinformiranost

Laptop nije napravljen za XP.

Ne samo HP nego svi ostali prate nove tehnologije

Ja ti pišem o konkretnim problemima a ti govoriš o ukusima, ja ti nisam napiso da je boja acera srebrna i super a HP je crn i sranje ili ima dugmad u zelenoj boji s srebrnim okvirom.
Nit sam napiso da na njega ili njih ide xp ili drugi operativni sustav ili da hardwer laptop-a ne prati software ili obrnuto.
Kod drugih kompova i laptop-a instaliraš OS bez ikakvih problema, instaliraš drajvere bez problema, os pronađe hardwer bez problema, bios nemoraš dirat osim kod podešenja šta prvo da buta pri instalaciji OS-a itd.
Ja nisam barbika kojoj se sviđa dizajn Gigabyte-ovog laptopa il frajer koji će ga furat u kaf i reć’ al’ imam pilu.

pa ako @hrvojesb ima curu i ona ima HP laptop onda valjda zna bolje od tebe kakav je, @mikibm. :zub:

Je, ja isto mislim da ako @hrvojesb ima curu i ona ima HP laptop onda valjda zna bolje od tebe kakav je. I moj susjed ima curu, ali ona nema laptop zato ima nokijin mobitel.
Usput, i ja imam HP laptop, supruga kaže da je odlican, ja se moram (hocu/necu) sloziti sa njom.

:smije:

meni su ti hp laptopi tesko smece. Jako losa izvedba, kuciste ocajno.
Imao sam kao i mikibm susreta sa tim hp-ima i uvijek neki problemi prilikom instalacije drajvera i slicne stvari. A rom mu radi ko stara stojka. kad ubacis dvd u njema brate mili skalja li ga skalja.
moj prvi izbor bi ti bio apple ali ako nemas dovoljno para uzmi lenovo ili acer
ni u ludilu hp.

[quote=“gabrieldh”]meni su ti hp laptopi tesko smece. Jako losa izvedba, kuciste ocajno.
Imao sam kao i mikibm susreta sa tim hp-ima i uvijek neki problemi prilikom instalacije drajvera i slicne stvari. A rom mu radi ko stara stojka. kad ubacis dvd u njema brate mili skalja li ga skalja.
moj prvi izbor bi ti bio apple ali ako nemas dovoljno para uzmi lenovo ili acer
ni u ludilu hp.[/quote]

Čim si spomenuo Apple :zub::zub::zub: Čim spominješ laptop kojemu je design ispred funkcionalnosti, pa na njemu možeš peći i jaja koliko se grije više mi ne djeluješ vjerodostojan :smiley:

To je tvoj komentar zato sta ti imas hp pa ga grcevito branis iako je smece to i male bebe znaju. :krele:

bolje bi ti bilo da si kupio printer hp sigurno je kvalitetniji nego taj tvoj notebook.
Sta se vjerodostojnosti tice mislim da je sve receno kad se pogleda post prije ovog u kojem ti drugim rijecima nastojis reci da je hp bolji od apple ha ha ha
ovo ne da je smijesno nego to je takva provala da cu morati svima pokazat ovaj topic da se dobro nasmiju.
:krele: :krele:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja