Kupujem promidžbene članke na vašim internet stranicama/portlima/blogovima

Teme po mogućnosti:

1. Igrice, hrvatski, srpski, bosanski jezik
  2. filmovi, engleski jezik, eventualno HR/SRB/BIH no preferiram eng.

Mogu i ostale tematike no onda cijena mora biti niža jer mi nije baš u interesu…

Dakle, ja napišem članak, vi ga objavite na svom portalu, stranicama, blogu i on ostaje tu zauvjek. Ne mora biti na naslovnici, može za početak pa se poslije makne na neku drugu stranicu…

Molim ponude sa TOČNIM statistikama i cijenama.
Statistike ću DETALJNO provjeriti prije sklapanja posla, zato mi nemojte krasti vrijeme lažnim ponudama.

Broj ponuda neograničen, ako će ih biti 50 povoljnih uzimam 50, ako će biti 5000 uzimam 5000.

NAPOMENA (VRLO VAŽNO): sklopiti ću posao samo sa onima najpovoljnijima, a ne sa svima, zato pokušajte biti povoljniji od drugih i ne pohlepni. Bolje da izkasirate nešto nego ništa.

Kod kreiranja cijene neka vam putokaz ne bude cifra koju bi vi željeli zaraditi od mene, koliko vam fali za novi ajfon ili koliko ste u minusu n računu nego se zamislite koliko bi vi nekome drugome bili spremni platiti za ovakvu uslugu.

Molim humoriste koji mi se inače javljaju na moje oglase da me se klone (likovi sa lažnim statistikama, sa ponudama deseterostrukim od tržišne jer će “kroz nekoliko godina njihov portal biti vrlo popularan”, jer njihov portal “ima vrlo visoki potencijal u budućnosti” i slično.)

Hvala svima na čitanju a posebno onima ponuđačima suradnje.

ako je cijena niska link ne vrijedi skoro ništa, ako link vrijedi cijena nije niska, ako cijena nije niska a link vrijedi onda se neko zajebo i prodao ti ga jer bolje uzet i par kuna od tebe nego ništa…

čovjek kupuje nešto i u startu on određuje cijenu…

odi u auto kuću i reci da želiš najnovijeg mercedesa ali cijena mora biti kao da kupuješ daciu …

sve više ovaj forum iz dana u dan propada…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey