Kupujem sajt/portal sa zaradom

Kupujem sajt sa stabilnom zaradom. Kanali zarade: adsense ili affiliate. Obavezno da bude stabilna poseta, barem 80 posto sa googla. Minimalna prosecna zarada 5 dolara na dan.

Molim ponude na PM.

Kakvo turbo ulazenje u terminologiju, a pre samo mesec dana nisi “znala” nista. Dvoumim se ko stojiniza naloga, Amazonac ili jedan drugi ne mog’ da se setim imena sad. Penzionerka svakako nisi.

5 Likeova

ne znam kakva im je svrha ovoga :smiley:

Ne razumem o cemu se radi, sto se tice teksta oglasa iskopirala sam i malo izmenila sa drugog oglasa ovde na forumu pa zato zvuci strucno, jedan clan mi je tako savetovao.

Ako treba da slikam penzijski cek, vrlo rado cu to da uradim.

1 Like

Penzijski ček, @Jeronimo034 ovo je već next Level :joy:

3 Likeova

Da, mi u Srbiji dobijamo cek koji idemo da unovcimo.

Na osnovu vaših postova, stičem dojam da poznajete Wordpress, eBay, PayPal… Ozbiljan ste pisac, koji piše na srpskom i na engleskom. U jednom postu ste naveli kako poznajte rad na društvenim mrežama, a u drugom pitate kako napraviti grupu i pozvati prijatelje? :joy:

Dosta stvari ovdje ne štima.

3 Likeova

ili se drogira ili ide k tome

za par dana nova tema ima li ko posudit 1000e do penzije :joy::joy::joy:

2 Likeova

Ja bih uveo za ovakve teme i nove clanove i otvaranje oglasa neku vrstu potvrde identiteta @steelmaiden

Obicno je tu ekipa njih 5-6 koji konstanto se vracaju sa novim fejkovima.

1 Like

Ja sam za to da @Olaf ocijeni, ako on dozvoli onda je ok :blush: Sam sam prošao njegovu “torturu” i sigurnosnu provjeru :wink: Al iskreno, da li je moguće da je toliko spamera i kombinatora u ovoj maloj bari?

nastavak… kroz godine ćemo nas dvoje to podignuti na veći level, tako da za 30 godina imamo dnevno 50€…

1 Like

Hvala, nije mi džaba Sherlock nadređeni.

Bolje pogriješiti sa “provjerom”, nego da neko bude pokraden, jer vidim da nisi upoznat sa lopovima koji su se pojavljivali na forumu. Sve ovo što smo mi napisali, “penzionerka” lako može opovrgnuti “dokazima” i svi sretni.

2 Likeova

Da osvezim malo temu, ukoliko ima neko da prodaje domace FB stranice ili Grupe, neka pusti linkove i cenu na pm. :blush::moneybag::moneybag:

Kupujem i manje stranice i nisam Penzioner :grin::rofl:

Prodajem nekoliko fb stranica pa ako je netko zainteresiran neka se javi.

This topic was automatically closed 365 days after the last reply. New replies are no longer allowed.