Kupujem sajtove i blogove razne tematike s cijenom do 30k USD

Kupujem sajtove i blogove razne tematike sa cijenom do 30k USD. Preferiram sajtove koji zarađuju putem Adsensa, header biddinga ili sličnih mreža te one koji dobijaju posjetu sa pretraživača. Zarada nije bitna dok god stranica ima potencijala.

Ne kupujem i nemojte mi nuditi:

  1. Sajtove sa igricama.
  2. Sajtove sa filmovima.
  3. Sajtove sa mp3 muzikom.
  4. Sajtove sa elektronskim knjigama.
  5. Ostale sajtove sa ilegalnim, warez i sadržajem na koji nemate autorska prava.
  6. Sajtove koji su korišteni za varanje na oglašivačkim mrežama.
  7. Direktorije i kataloge bilo čega.
  8. Sajtove bez sadržaja (tipa kupili ste domenu i postavili WP temu, to uradim i sam za 20 minuta).
  9. Portale sa copy paste tekstovima i vijestima.
  10. Copy paste sajtove koji zarađuju spamajući Facebook.
  11. Onlajn shopove.
  12. Sajtove koji su tek napravljeni.

Ne radim ni sa posrednicima. Samo direktno sa vlasnicima sajtova.

Ponude sa početnom cijenom i linkom prihvatam na temi ili na PM.

Ne mogu ti poslat PM

samo u profilu postavke promijeni, pošto ti se poruke ne mogu slati

Promijenio podesavanja.

1 Like

Da li kupujes sajtove koji imaju adsense i tipa imdb verzija - kratak sadrzaj filmova i serija bez kopiranja.Ima adsense i vec godinama radi bez problema.Poseta vecinom organska sa pretrazivaca.
Nema nijednu DMCA opomenu i nikada nije imao opomenu jer sve legalno radimo.Problem je nastao sto mi je ponestalo pisaca.Svi zauzeti.

@anon67150764 nema svoj sajt, nego nudi izradu novih, cisto da pojasnim jer i ja kupujem sajtove pa kad sam ga pitao koji to prodaje, on mi je ponudio filmitv.rs ali se na kraju ispostavilo da to ipak vise nije njegov sajt…

3 Likeova

A ne nemam takav svoj sajt nego bi osposobio takav sajt kao filmitv.rs ali ne mogu odmah jer nemam pisaca.
Hteo sam da kazem da takvi sajtovi nemaju opomene i dobijaju adsense bez problema iako je tema filmovi.
Takve sajtove smo radili osposobili za adsense i prodali nekoliko njih.Po dogovoru nastavimo dalje da pisemo tekstove.

Vjerovatno bih bio zainteresovan ako ima posjetu konstantnu duze vrijeme.

Za ovakav vjerovatno ne bih u toj niši. Evo kupih slican sajt (nov bez posjete) sajt od @anja1 ali on je bas zajeban trgovac i proda ti pricu :).

1 Like

U stvari ne bih vjerovatno ni u drugoj, jer mogu tako nesto inhouse napraviti.

Znaci ako bi ti napravio sajt u maju i napisao 40 clanaka sa odobrenim adsense posle koliko vremena i posete bi kupio.
Mozemo se dogovoriti i u porukama.

Nezahvalno je to reći. Nevezano dal ima odobren Adsense ili ne (mora biti “Adsense friendly” sadržaj), ako ima neku posjetu sa Gugla već nakon koji mjesec, lupam sad 1k i da mi je sadržaj dopadljiv bio bih zainteresovan. Pitanje je naravno da li bi se dogovorili oko cijene :).

Zato spominjem adsense jer oni gledaju dlaku u jajetu a cim sajt ima adsense duze vreme,znaci i da je adsense -friendly.Moze se i skloniti adsense.
Da posete sa gugla organske.O temi se mozemo dogovoriti kao i o ceni.

Generalno ne mogu unaprijed reci hocu li kupiti neki “moguci” sajt ili necu, niti se obavezati. Ali realno dobar sajt se uvijek da utopiti za neke pare. Ja sad u ovom momentu kupujem, da li cu nekad kasnije imati budzet zavisi od dosta stvari.

@Hellas koliku bi mesecnu zaradu od adsensa trebao da ima sajt koji bi platio 30.000 dolara i koliko meseci unazad bi trebala da bude stabilna zarada, kao i poseta, naravno, s odredjenim odstupanjima, gore dole?

Od $500 do $2000 mjesečno. Možda godinu stabilne posjete bez padova. Može i pola godine u nekim slučajevima. Sve opet zavisi koliko mi se svidi sajt ili niša ili još bolje ako sam u sličnoj niši.

@drmko @Hellas pričate o organskoj pretpostavljam…
a recimo za istu cifru (30k) kolika mj zarada ako posjeta dolazi sa fb (jedna stranica po jednostavnom principu kreiraj objavu postaj na stranicu)

Ne bih kupovao sajtove sa primarnom FB posjetom. Nisam u tom jednostavno.

1 Like

Tu se slazem jer smatram da takav sajt u slucaju pada FB dosega gubi i posete.Bolje su organske posete.

Budzet smanjen na 25k dolara. Zainteresovan sam i za male sajtove koji zaradjuju od 15 do 50 dolara mjesecno.

Ova je tema automatski zatvorena 365 dana nakon zadnjeg odgovora. Novi odgovori više nisu dopušteni.