Kupujem sajtove sa zaradom i posetom

Kupujem sajtove sa zaradom, mogu biti na bilo kom jeziku. Budžet nije ograničen pa možete nuditi i skuplje sajtove.

Poseta treba biti većinom organska mada može i neki drugi izvor ako je jako stabilan i siguran.

Da li kupujes adult sajtove?

Adult sajtove ne bih kupovao. Samo ovako neki regularni sadržaj.

BUMP. I dalje aktuelno.

Kupujem sajtove sa posetom/zaradom, mogu biti na bilo kom jeziku. Budžet nije ograničen pa možete nuditi i skuplje sajtove.

Poseta treba biti većinom organska mada može i neki drugi izvor ako je jako stabilan i siguran.

Pozdrav, Posedujem sajt vezan za Majstore. Sajt je iskljucivo radjen za Srbiju i pisan je od nule ( front-end, back-end, cms ). Sajt sam licno pisao sam i svaki deo bi mogao potencijalno da se izmeni ako bi se dogovorili oko cene i prodaje. Detalji sajta: Back-end deo je pisan u NodeJS i Express Front-end NextJS (SSR ) CMS React.JS Organic poseta u proseku oko 70 dnevno ( recimo oko 50 - 70 ) . Majstori koji su na sajtu su uglavnom na prvoj strani gugla. Tipa ukucajte auto elektricar zrenjanin, gispar cacak itd… Prvi sam i sa kljucnom reci majstori za Srbiju. Preko 200 strana je na prvoj strani Google. Koliko i kako zaradjujem od sajta ? Ne posedujem reklame na sajtu pa samim tim od njih ne zaradjujem. Zarada je iskljucivo od korisnika i to u vidu istaknut oglas kategorija i istaknut oglas pocetna. Ova zarada je mala u odnosu na pravu zaradu sajta. Model za zaradu: Korisnik kontaktira majstora putem dugmeta zakazi termin. Mi obavestimo majstora i po zavrsenom poslu uzimamo procenat od svakog majstora. U proseku je negde oko 3 poruke dnevno ( recimo 1000 dinara po obavljenom poslu bilo bi 3000 x 30 dana = 90 000 dinara ) . Poruka ima dosta i model je razradjen. Ja zbog svog vremena i obaveza nisam bas u mogucnosti da se posvetim 100% pa bih ga prodao iz samo tog razloga. Neke od funkcionalnosti sajta: Istaknuti baneri Dinamicko dodavanje kategorija, potkategorija, usluga Banovanje korisnika, brisanje komentara Dodavanje vesti na sajt Lista ne registrovanih korisnika i spisak svih mailova Opcija za instakute oglase ( pocetna i kategorija ) Front end neke od funkcionalnosti: Dodavanje komentara Ocena majstora Detaljna pretraga Pretraga po gradu pa naprimer ako je grad Cacak a iz Cacka nema majstora izlistava najblizi odnosno Pozegu. Da napomenem jos jednom. Sve je custom radjeno i sajt je samim tim zbog toga odlicno pozicijoniran na Google . Nema nigde black back linkova. Da bi uspeli sa ovakvim modelom potrebno je strpljena i vremena. Cilj je dovesti sto veci broj majstora na sajtu i samim tim kasnije je sajt auto pilot. Dodavanje vesti takodje. Procenat zarade: Ako dovedete 100 majstora na sajt i njih 100 bude kontaktirano imacete najmanje 100 000 od njih mesecno ( zavisi od vase sposnobnosti koliko biste uzeli para njima, odnosno procenat) … Za vise detalja kontaktirajte me. Srdacno, Stefan Sajt je https://majstorizasve.com

@imemperor1 da li te zanimaju amazon affiliate sajtovi? Imam dva koja ne zarađuju nešto puno, dao bih oba za 1000 $.

Veoma zanimljiva koncepcija sajta,hoću reći sajt za zaradu.

2 Likeova

pošalji meni više info

Može više info tj.link?

daj linkove na viber 00387 62 889 889

Mogu linkovi i vise info?

Moze vise info u pm (cijena i sl)

@drmrgood moze i meni u pm ovo sto budes slao drugima

Neka mi se svi jave na PM jer vise ne znam sta sam kome slao

1 Like

Mogu li dobiti vise info za ova dva amazon affiliate sajta

Ukoliko ima neko domaće Facebook stranice i Grupe na rentanje, neka se javi na PM. :blush::moneybag:

BUMP. Opet aktivno. Kupujem sajtove sa zaradom, mogu biti na bilo kom jeziku. Budžet nije ograničen pa možete nuditi i skuplje sajtove.

Poseta treba biti većinom organska mada može i neki drugi izvor ako je jako stabilan i siguran.

digla se lova na kriptu ha? :grinning: :money_mouth_face:

BUMP. Opet aktivno. Kupujem sajtove sa zaradom, mogu biti na bilo kom jeziku. Budžet nije ograničen pa možete nuditi i skuplje sajtove.

Poseta treba biti većinom organska mada može i neki drugi izvor ako je jako stabilan i siguran.

Takođe, isto - ako neko želi da proda sajt slobodno neka pošalje detalje u poruci: zanimaju me sajtovi sa zaradom.

A kad vec hijackate… moze i meni sajtovi s trafficom BEZ zarade :slight_smile:

2 Likeova