Kupujem stranice s igricama

Kupujem općenito stranice s tematikom irice, domaće ili strane, po normalnim cijenama. Cijena se određuje sa sadašnjim stanjem, dakle ne uzimam u obzir izgovore tipa:

Ima tu potencijala samo treba malo poraditi na SEO-u
Ovo će u budućnosti biti hit, samo treba malo pričekati
Prije je bilo deset puta više posjeta, samo ja nemam vremena održavati, no ako ti imaš blablablabla

dakle cijenu odredite prema sadašnjem stanju: starost domene, broj posjeta, zarada…

Kupujem i one s zaradom od 1000 EUR i one s zaradom 0 EUR…

POVOLJNO:

Humoristi isključeni.

Ponude na mail sa što više podsataka, da ne moram postavlajti bezbroj podpitanja…

hvala.

1 Like

Još kad bi ostavio mejl bilo bi super i ne bi bilo uopšte humorista :wink:

1 Like

Pa jel’ dozvoljeno ostavljanje mailova na forumu ?
Javi se ti samo na private pa možemo dalje mailom…
Napiši što nudiš, cijenu, statistike i svoj mail pa ćemo dalje mailom.
Hvala.

Evo razloga zašto sam tražio mejl.

I dalje aktuelno…

Molim sve OZBILJNE da mi se jave s detaljima.

Hvala onima s kojima sam sklopio posao.

Zamoljavam i dalje humoriste da mi se ne javljaju i troše vrijeme jer nemam vremena za cijelodnevno dopisivanje s retardiranim osobama (retardirana osoba je osoba koja smatra da mi može napisati da u zadnjih 6 mjeseci zarađuje 1200 eura od adsense-a a ja vidim da je domena stara 13 dana, retardiran osoba je osoba koja tvrdi nešto a ne može dokazati, retardirana…ma neda mi se nabrajati kakve sam sve slučajeve imao, mnogi od vas znaju o čemo govorim i kakvih sve klinacaima ovdje…)

Ponavljam,

Pod humorist smatram likove koji iz meni nepoznatih razloga ne pošalju informacije o sajtu koji prodaju niti cijenu ni nakon desetak izmjenjenih poruka ili e-mailova, mada to striktno tražim i mda striktno navodim da nemam vrmena za dopisivanje s nekim kome je dosadno ili misli da sam budala pa da će dobiti na vremenu i u međuvremenu dok se dopisujemo izraditi sajt s igricama i ponuditi mi ga za 900 dolara !
Meni je normalno da ako nekoga tražim statistiku da mi je pošalje a ne da mi odgovara riječima “statistika nije loša” ali da će se s vremenom popraviti jer je sajt star tek 4 dana, da je sajt super pa se očekuje u narednih 2 godine “boom”, da sajt ima x000 posjeta ali nema dokaza o tome, da sajt super zarađuje ali nema dokaza isl…
Humoristi su za mene oni koji traže 36-mjesečnu zaradu sajta.
I da sad ne nabrajam, mnogi će se u mom postu prepoznati i pomisliti kakav sam ja to čovjek, seronja i arogantan lik.
Dapače, drago mi je za takve koji zbog mog ovog posta to pomisle, manje će mi se javljeti jer nemam vremena za dopisivanje s likovima koje sam opisao.

SUMA SUMARUM:

Kupjem sajtove s igricama, oni koji su mi ih prodali mogu potvrditi da sam fer kupac, plaćam bez frke, ne kompliciram osim ako se pod kompliciranjem ne smatra to što tražim statistiku posjete sajta i sl…

S pravim prodavačem sklapam posao za pola sata.

Ako prodajete sajt s igricama, s posjetom od 0 (nula) do 100 000 posjeta dnevno, pošaljite sve podatke, uključujući i CIJENU.

Nemojte zaboraviti CIJENU jer ako mi je ne ponudire ne mogu odgovoriti na pitanje da li kupujem ili ne.

Hvala što ste se pomučili pročitati do kraja.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey