Kupujem stranicu - Budžet 3000 eura :)

Pozdrav svima :smile:

Kao što naslov kaže, kupujem web stranicu sa zaradom, trenutni budžet je 3000 eura.

Ne mora biti jedna stranica, može ih biti više, ali moraju imat stabilnu posjetu i zaradu (zadnjih godinu dana).

Sve što kupujem ide preko ugovora kod bilježnika uz neke uvjete, tako da muljatori ne dolaze u obzir.

Molim ponude u PM.

Lp, Hrvoje

1 Like

hahahahahahahaha

1 Like

Ako budžet poraste na 6000 eura, dogovorit ćemo se nešto :smile:

1 Like

@petarcro što je toliko smješno?

@Nik_M može na PM, pa ćemo vidjeti.

kakve stranice dolaze u obzir nisi nista naveo…

Koji bi bili to uvijeti?

Vjerojatno support kod migracije, podrška u naredna 2-3 mjeseca dok se novi vlasnik ne uhoda, ćevapi u limenci :slight_smile:

Stranice koje ne zahtjevaju više od dva-tri sata rada dnevno. Može biti flash game, ili nešto slicno sto ne zahtjeva previše vremena ili dodatne ljude.

Dobio par ponuda, hvala, budem svima odgovorio.

Moj site ne zahtjeva više od par sati tjedno (pisanje plaćenih članaka ili review-a) Forum je u autopilot mode-u. Vjerujem da je uz iskusnog SEO majstora moguće znatno dići zaradu.

Bump

Kakav bilježnik, kakvi ugovori kod web stranica, pa ne kupujes kuću. Prebaci ti domenu i ne moze ti nista. Ako ce ti netko garantirati posjetu i pozicije na trazilici ugovorom, onda je taj luđi odtebe.

1 Like

Neke se stvari mogu garantirati ali naravno ne sve je tko zna kakav će google update biti sutra cijena adsense klika itd :slight_smile:

Mozda misli na muljatore tipa da im on dade pare a oni njemu nedaju domenu i content. Nije covjek bezveze u strahu.

3 Likeova

i dalje aktualno!

Da ne otvaram novu temu, zainteresiran sam za kupnju webova. Zanimaju me stranice sa zaradom, minimalno $150-200 mjesečno (nisam zainteresiran za stranice sa igricama). Plaćam od 5k - 50k kn, ovisno o stranici, zaradi, posjeti, itd… Preferiram Adsense i Amazon Affiliate webove.

Plaćam direktno na račun, osobno HR, paypal, skrill ili payoneerom.

Od prodavača tražim nekoliko bitnih informacija: link, uvid u posljednjih 30 dana posjećenosti, načine monetizacije, te troškove.

Hvala!