Kupujem web biznis 6000$! Ponuda i savjeti dobrodošli

Kao što naslov kaže kupujem web biznis budget 6000$ ali ako imate nešto vau i malo je iznad možemo se dogovoriti.

Usput me zanimaju savjeti s obzirom da sam ogracinen vremenom tražim biznis koji već donosi minimalno nekih 300-400$ mjesecno, zanima me takoder i potencijal tog biznisa i kako nastaviti dalje u tom smjeru? tj. što je potrebno kako bi održavao tu zaradu bez previse rada.

Hvala svim odgovorima unaprijed.

1 Like

Druze, ti kao da mene trazis.

Javi se na inbox. ja imam i vise od onoga sto si naveo da trazis.

P.S. Hvala NEkolzMase

Pozdrav

1 Like

Poslao porukuuuuu :wink:

Pazi se Joined 4 days ago

Hvala druze na upozorenju, ali ni to ne mora nista da znaci.

I ja sam potpuno neaktivan na ovom forumu, iako sam registrovan odavno i pratim ga redovno, ali pasivno.

Prodao sam ja prosle godine i jedan sajt sa dronovima za mnogo veci iznos, pa nije bilo problema, a nas je covek.

Zna se kako se takvi poslovi zavrsavaju, pogotovo ako je veca suma u pitanju.
Samo teska budala moze doci u situaciju da ga neko prevesla za neki veci posao.
Ovde mislim i na kupca i na prodavca.

Šta bi to trebalo značiti pazi se!?

Iako se uspijem s nekim dogovoriti s foruma za prodaju za te novce naci cu se osobno prvenstveno zbog sebe i svoje zaštite. Tako može netko prevariti tko je na forumu i 5 godina, to nije nikakva garancija. Svašta, koji odgovor…

@fenix sry vidio sam poruku preko moba pa mi bilo jucer mrsko pisati… Razmisljam jos o tvojoj ponudi pa cu ti odgovoriti u inbox.

@Master_Yoda Upravo sam i ja to isto pisao, imao sam iskustva da me prevare ljudi koji su imali po 2000 postova na nekom forumu (srecom, za sitan novac). Nema tu pravila

Ja sam svima privatno i napisao da bih u slucaju sklopljenog dogovora najvise voleo da se sve resi upravo licno i u 4 oka na bilo kom terenu. Radi se o solidnoj sumi novca i nikome nije problem da potrosi jos 150-200$ na gorivo da se provoza do neke lokacije.

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja