Kupujem Web Stranice i Blogove, Cijene od 200 - 400€

Pozdrav,

Evo kupio bi WordPress web stranicu ili blog u cjenovnom rasponu od 200 - 400€ na Hrvatskom ili Srpskom jeziku.

Dakle, to su projekti koji nisu još dovoljno razvijeni ili ne vrijede neke veće novce, a eventualno razmišljate o prodaji ili odustajanju od njih.

Bitno mi je da je stranica ili blog redovno ažuriran novim sadržajem (barem dva tri puta mjesečno) ili da je zadnja objava bila u zadnjih godinu dana. I da ima kroz zadnjih 30 dana aktivne posjete koje idu najviše s Google tražilice.

Stranica ne mora imati proizvod, ili izvore s kojima zarađuje. Bitno je da ima potencijala za to u budućnosti.

Najviše me zanima domena, sadržaj i potencijal teme.

Mogu biti i starije domene i mlađe. Barem da je stara godinu dana i u tih godinu dana je na njoj aktivna stranica ili neki blog koji dovlači posjete.

Raspon tema je dosta velik. Najbolje da bude nešto vezano za novac, zaradu, biznis, zdravlje, osiguranja, dodaci prehrani, zabava.

Znači, te neke money teme.

U kompletu sve zajedno: domena, WP, baza podataka… može i hosting ako imate samo tu stranicu…

Javite se porukom ako želite stvarno prodati. Odmah mi možete poslati adresu stranice, pa ću vam se javiti kada malo pogledam.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey