Kupujem web stranice v2

Pozdrav svima!

Ako imate neku/e stranicu/e koje se želite riješit jer donosi premalo zarade, a nemate vremena za održavanje, pošaljite mi detalje putem privatne poruke.

Kada kažem detalje, onda očekujem da mi se dostavi:

• statistika posjeta minimalno zadnja tri mjeseca, s uključenim izvorom posjeta
  • statistika zarada u periodu od minimalno posljednja tri mjeseca
  • url i cijena stranice poželjni, ali i nicha stranice će biti ok za početak

Kupio sam dvoznamenkasti broj sajtova na ovom forumu, na nekim kupnjama sam zažalio, na nekim nisam, ali okvirno znam šta tražim i nemojte se ljutiti ako me vaša ponuda ne interesira iz bilo kojeg razloga. Svakako ću se zahvaliti na ponudi.

Na neozbiljne ponude neću niti odgovarati.

PS Komentari u ovoj temi nisu potrebni, sve se rješava preko privatnih poruka, pa bih molio “dežurne” da se suzdrže :slight_smile:

Mali bump jer sam se očito krivo izrazio, tj može se krivo tumačiti idući citat (takav je dojam prema ponudama koje sam dobio).

Ukratko, kupujem stranice isključivo s nekim prometom i zaradom, ne nove projekte i takozvane “sajtove potencijale”. Postove možete i spojiti da ne bude dupli post.

Mislim da moram biti konkretniji da bi shvatili što zapravo tražim.

Dakle sajt mora:

• zarađivati minimalno 5€ mjesečno
  • maksimalna mjesečna zarada nije određena
  • maksimalan budžet za 1 sajt - 2000€. (moguće je i više, budžet je prilično velik, ali to onda mora biti prava stvar)

Poželjno da napišete cijenu koju očekujete. Ako hoćete moju ponudu, onda očekujem da mi se dostavi detaljna statistika zarade i posjete. Hvala.

Edit: malo sam korigirao uvjete i ako imate nešto javite se privatnom porukom.

Ponovno aktualno. Ako netko ima nešto što bi prodao, neka se javi.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja