Kupujem website (budget 1000€)

Dakle, ako imate nesto da ponudite za prodaju mozete mi poslati pm.

Naravno uslov je da stranica ima neku zaradu i da mogu pregledati posjete stranice u analytics-u.

Hvala unaprijed :slight_smile:

Dobio sam neke ponude, pa eto ukoliko imate i vi nesto da ponudite samo navalite :smiley:

Budget povecan na 1500 eura, primljene jos neke ponude…

Šta ni jedan od ponuđenih ne valja. Ili samo zelis vidjeti na kojim keywordima ljudi zarađuju…

Ima ih i koji valjaju i koji ne valjaju, zato i jeste ponuda, da mogu da odaberem “najbolje”.
Neke vec planiram kupiti a keyword research znam raditi i na druge nacine :slight_smile:

Nemojte mu slati ponude zato sta samo zeli vidjet na koji nacin i koliko zaradujete i onda se ne javlja vise nakon sta dogovori kupovinu. Tak me je vec prije prevario sad opet zato pamet u glavu…

Brate sto se tvog sajta tice jos uvijek razmisljam da li da ga kupim ili ne, jer je to sajt koji ce imati solidan rejting do sljedeceg Google update-a s obzirom da su linkovi i content low quality.

Tako da sam ga kupio pitanje je da li bih uopste vratio ono sto bih ulozio.

Mogao si mi lijepo poslati PM a ne ovako javno “prozivati”.

Neke od ponuđenih stranica sa foruma sa vec kupio. Kupovao sam i ranije od ljudih sa foruma.

Pozdrav.

Kupovao sam i od tebe ranije, naravno samo sajtove koji nesto vrijede.

Ako mi ti ponudis nesto jel to znaci automatski da ja MORAM da kupim ?

Drugo je ponudit a drugo je sve dogovorit i rec da pripremim backup da napravimo transfer i onda da se ne javljas vise uopce. Da, trgovali smo za 50 € neki jadni site a poslje dva puta si samo izvukao informacije i vise se nisi javljao. Uglavnom moj kontakt zaboravi.

To nije bio jadni sajt od 50€, vec od 220€

A ne znam o kakvom izvlacenju informacija govoris. Nacin na koji zaradjuju neki clanovi foruma nije nimalo tajna i nije “visa matematika”.

Sto se tvog sajta tice pregledao sam ga detaljno, tu prije svega mislim na linkove i tematiku i jednostavno smatram da ce ta stranica biti “pokošena” čim Google uradi bilo kakav update.

Nisam ti se javio prvi dan jer sam u obavezama oko posla tako da ne znam cemu ovako javno napadanje.

Ako je tebi izvlacenje informacije tema “igrice nogomet” ili “igrice barbike” onda ne znam stvarno…

Uglavnom mogao si mi prvo napisati PM, ali izgleda tebi je ovako bilo “draze”, kao sto vecina clanovo ovog foruma jedva ceka da ima razlog da nekog popljuje.

Pozdrav jos jednom i ok, zaboraviti cu tvoj kontakt.

I zadnji puta smo dogovorili prodaju pa se nikad vise nisi javio tako da pises gluposti…