Kupujem website - zarada 8-25 EUR

Posto je kanal u blagom usponu mislim da realno vredi oko 5k .

Ima ih ovdje vjerujem, a sada ti pazi kome daješ link (ima ih samo šnjuhaju) pa se dogovorite i prodaj.
Malo pročitaj forum, pa vidi tko radi a tko samo ispipava teren?

Hvala na savetima/
Sta mu to dodje snjuhaju?

Ljudi koji traže link a nisu zainteresirani za kupovinu. Hoće da ispipaju teren, pronađu načina kako da zarade gledajući tebe, pa ti dođu kasnije kao konkurencija.

1 Like

Ja sam trazio takav web s tom zaradom ali sam nudio 2000 eura mi je budzet s tim da mi se nitko nije javio jer sam trazio sam tech portale

Drug me je posavetovao da ne zurim sa prodajom.
Tako da odustajem.
Pozdrav

Kupujem i ja takav site, budzet neusporedivo veći… pa mi baš i ne ide. Ali, nikad ne znaš kad je nekom hića pa proda za 200€ haha :smiley:

Upravo zato ja nudim 2k eura mozda netko hitno prodaje i potreban mu je novac ali ni 5k eura nije problem

Zaradilo se na BTC :slight_smile:

Evo ja prodajem, sajt ima od 10-20 dnevno sa trazilice, fali nov sadrzaj i malo linkova da se podigne na veci nivo. Prekljuce stavio Adsense u tekstive i do sada ima oko 1$, plus ima klikova ka Amz ali za sada jos nema prodaju.
Ima brdo KWa u top10, treba da se odrade meta diskripcije da se poveca CTR, tema je preopsirna tako da ima bas dosta da se pise. Ja sam ga platio 250$ + hosting 30$ + linkovi 100$, tako da moze da ide za 400$.
Inace sajt je 2 god star.

Malo sam se pozabavio i izvrsio neku analizu koliko vredi moj YT kanal trenutno,pa sam se razocarao.

Ne pristižu ponude pa ću preformulirati post:
Kupujem website monetiziran putem AdSensa, budžet do 250 EUR.

Vrlo interesantno.
Ja nisam mogao prodati za 100€, web koji je zaradjivao 40€ mjesečno na domeni staroj 4 godine. Nadam se da ćeš ti uspjeti u tvom naumu.

Mene zanima nešto drugo

Možeš li mi pojasniti što je u stvari ovaj dio. Jesi li kupovao linkove tako što si neke članke postavio na neke web stranice pa u tekstu stavio link prema tvom webu ili što već?

PBN linkove. A sto se tice ovoga da nisi mogao da prodas web koji zaradjuje 40$ od organske posete za 100$ ne znam sta da ti kazem…Na pijaci da si ga prodavao za taj iznos bi ga prodao.
Sledeci put kad budes imao takav web javi se, ja cu da ga kupim za 200$ :wink:

Ja cu za 400 :smiley:

(20znakova)

Hvala dečki na zainteresiranosti, no ništa od toga više.
Odustao sam od prodaje i moja tema je zaključana. Dobio sam za tri linka koja sam postavio na web više nego što sam tražio za domenu i članke.
To me natjeralo da poradim više na sajtu pa ću tako nadopunjavati ga novim materijalima.
(Izvinjavam se OP-u što sam bio malo offtopic).

Bolje ti je da se kloniš biznisa.
Prvo iz razloga što nikako nije pametno prodati nešto za 100eur što će ti uprihodit 100eur za 2.5 mjeseca.
Drugo, iz razloga što nisi bio sposoban naći kupca za tako bezobrazno dobru ponudu.

Sry na iskrenoj opservaciji.

Meni se ta ponuda čini predobra da bi bila istinita. :sunglasses:

Mislim da bi ta ponuda otišla u roku odmah!

@ Bozoou_stil_here
Iskrenost je vrlina i dobro je čuti tuđe mišljenje ali eto nismo svi sposobni za biznis i trgovanje :slight_smile:

@ trnac
Možda, što bi tek rekao na to da sam prodavao “hrpu” članaka za 1-1,5 € po komadu. Ova ponuda će oko Nove Godine biti opet aktualna, pa eto javi se.

@ dadodd Šteta što se nisi javio (Prodajem domenu ic-ims .com)
No ionako sada nema veze. Bila je određena situacija zbog koje sam želio prodati a sada je sasvim druga situacija, pa neka web pliva internet prostranstvima :slight_smile:

Šteta… da si samo promjenio naziv u " prodajem web sa zaradom IT niša" i stavio neko ss statistike vjerujem da bi otišli odmah…ovako ja nisam ni gledao jer nisam zainteresiran za domene…a vjerujem i većina možda iz sličnog razloga