Kvalitet fb stranice

Poz ekipa… koliko vremenski treba da prodje na fb stranici da de se obrise krsenje pravila…pitanju je slika prijavljena kao spam…hvala

Mislim da je 7, 15 ili 30 dana, sve zavisi

Trebalo bi 90 dana, ako je po starom.

Meni nekad prije kolega rekao godinu…nisam nikad imao ovaj slucaj pa ne mogu tvrdoti

Kod mene je slučaj od januara stoji violation u page quality, ali od avgusta je bolji reach. Inače je bio slučaj 90 dana.

Ne brisu vise, ostaje zauvek

Znaci nikad vise nece biti zelana :upside_down_face:

Jesi sigurna? Meni prijavili video oni sa Jukin media, platio im i nakon mesec dana fb skinuo to.

90 dana koliko primjetim iz iskustva drugih.

1 Like

Nije strasno 90 dana… sad hoce biti smanjen doseg objava?

Ne lupaj molim te. Nemojte da komentarišete nešto u šta niste baš sigurni i time džabe dižete paniku

1 Like

Ne lupam, kontaktirala sam FB i rekli su mi da zauvek ostaje upozorenje o stranici, recimo da je stranica delila lazne vesti ili spamovala, ili nesto trece. I ne samo da ne skidaju, vec su ove godine masu stranica i pobrisali.

Prošlo 6 mjeseci, status kršenja pravila se nije promijenio…

Meni zbog slike pisalo 7 dana, opomena i dalje stoji, a proslo je 5 mjeseci

Inače, FB flaguje i cenzuriše sve u vezi pandemije Covid-19, ono što se ne slaže sa zvaničnim stavovima WHO. Tu je naravno i “revnosni” FAKTOGRAF i slični njemu pa diskredituju ljude koji imaju svoj stav i drugačije mišljenje. Tako su cenzurisali Francuskog nobelovca koji je rekao da je uočio sekvence HIV virusa, cenzurišu FES TV, Mariju Stojaković. Semira Osmanagića…itd. Ovo više nije Fact checking nego brutalna medijska cenzura!

Poznatog po promociji homeoterapije :smiley:

Da. O istom pricamo. Ovom sto je odbacen od citave naucne zajednice. Cudno to kako bi 0.001% naucnika trebalo da ima veci autoritet od 99.999%

Jel ti mislis da znanstvenici mogu istrazivati i objavljvati sto god hoce?

Istrazivati mozda i mogu, ali da objave nesto sto nije u interesu nekih, to je nemoguca misija.

Ne mogu. Ne daju im ljudi-reptili

1 Like