Laptop ponuda, kako vam se čini

To što pričaš je samo promjena mjesta rada. To što je more na 5 minuta od apartmana ne znači ništa. Imam sličnu situaciju i mogu reći da znam o čemu pričam. Meni nije palo na pamet nositi lap na plažu. Odradim sve u kući, a na plažu kada se stigne. I tako nisam lik koji voli sunce.
Odplivam dnevno 2 km i nakon toga pingić, šetnjica, pivkan…

BTW, koliko imaš godina? Ja ovo pričam iz pozicije 46 godina, supruga + dvoje klinaca :slight_smile:

Da nismo baš u OT, par riječi o laptopovima.
Na HP znaju nakenjat svakakvih gluposti koje treba odmah disejblat u servisima.
Dell je solidan laptop, ali prije par godina im je servis bio katastrofa. Nisu se probili na naše tržište i tu je problem.
Acera volim, druga je liga, ali omjer cijene i kvalitete je solidan. Asus isto. Lenovo mi nikad nije sjeo, vjerojatno zbog nekoliko desktop računala na kojima su matične ploče crkavale kao muhe.
S HP-om ne možeš fulat.

Ja sam prošle godine kupio 450 G2 s i3 procesorom, 4GB rama i grafikom Radeon R5 M255. Još sam za 100 € dodao 256 GB SSD. Baterija je sasvim solidna, traje oko 4,5 h. Za cca 5k teško da ćeš naći nešto bolje.

Ja ostajem vjeran HP-u i sve preporuke za ProBook modele…

Prvo sam koristio Pavilione, pa presao na ProBook modele.

Prije koliko godina ? U firmi gdje radim uzimam 90 % DELL a ostalo šta zaluta. Servis odličan garancija odlična. Mogu reći da je brend na zavidnoj razini. Imam par lenovo računala koja su ubijena preinstaliranim aplikacijama. Uz DELL dobijem oem DVD sa sistemom + još jedan sa driverima i aplikacijama AKO ih želim. Tihi su, kvalitetni i rade odlično do nekih 5 godina. Kasnije dolaze klasične boljke el uređaja kao napuhani kapacitori, napojne mogu otići ili HDD krene da zeza.

Ups… Bolje da šutim jer vrijeme fakat leti. Ima tome već 10 godina…

Nema laptopa do Macbooka, ali Pro serija.Jest da su papreni, ali su strava.

Air i ovaj novi MacBook, su OK za neke bezvezne stvari, ali za bezvezne stvari bih uzeo laptop od 400e maksimalno.

Ja se išao kurčiti prije 2 godine pa kupio Asus Rog G750, mislim da sam negdje pročitao da je najteži na tržištu ili među najtežima. Uglavnom kada spakiram njega i punjač, jedva ga dignem. Nemoguće ga je držati u jednoj ruci bez torbe.

Jesi ga kupio ili? Ja se dvoumim izmedu njega i dell xps 15. Naginjem na dell :slight_smile:

Jesam, meni je ovo zakon.

Ekran je top, kao i sve ostale stvari, sve radi odlicno, necujan je, rijetko kad se ukljuce ventilatori, baterija drzi, o izradi i dizajnu da ne pricam, force-touch trackpad je zakon i jos mnogo toga.

To je vjerovatno poanta. Ja sam 30, i još mi se da biti izložen teškim uvjetima, a pri tome uživati baš u teškoćama.

Ja sam prije nekih pola godine kupio lenovo z51-70 (https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?pid=32899), u to vrijeme je bio nesto preko 5000kn, sada vidim da je dosta pala cijena. Uglavnom isti dan kad sam ga kupio ubacio sam u njega samsung EVO ssd od 120gb i dodatnih 4gb rama, dvd citac izbacio i stavio ladicu za hard.

Laptop radi odlično i bez greške od dana kada sam ga uzeo. Kući inače imam dodatna dva monitora i na laptop ih spajam jedan preko VGA i drugi na HDMI (buduci da ima po jedan port samo). Kad negdje idem naravno nosim samo laptop, buduci da ima full hd ekran sasvim je dosta prostora za ozbiljniji rad.

Ukratko moja preporuka.

Vreća za spavanje je tu, laptop je isto tu negdje …dodatna kaciga za stoperice je isto tu.

Ma samo se hvalim da sam ubo laptop :stuck_out_tongue:

2 Likeova