Letsgo.hr

Pozdrav svima !

na linku http://letsgo.hr možete posjetiti projekt koji je pri završetku. Ideja je spojiti turističke usluge sa jako puno informacija o mjestima koje vrijedi posjetiti u hrvatskoj. Projekt je još u nedovršenoj fazi i nedostaje dosta informacija ali mislim da to ne predstavlja problem da se ocijeni tehnička realizacija svega.

Unaprijed se zahvaljujemo na konstruktivnim kritikama, posebno na page speed i dizajn jer nam se development nikako ne može usuglasiti o omjeru load-a stranice i količine detalja na njoj :o

Srdačan pozdrav !
Tino

Oni Google+ i Facebook gumbići vizualno djeluju kao da je prodavač kotlova i rajngli dovukao svoja kolica nasred bogataške četvrti. Netko je to pokuša ucentrirati i tako uklopiti nekako u lijepu simetriju cijele stranice, ali to nije moguće jer sam je element tako asimetričan. To preoblikujte i nekako gurnite negdje drugde. Ti gumbići djeluju kao siročad i inače u dizajnu, ostavljaju dojam jeftinosti. Stvarno im nađite neko fiksno mjesto gdje neće raditi zbrku i konzistentno ih tamo držite.

Glavni izbornik u IE-9 ima dva retka - LANGUAGE stavka se odlomi u novi redak. Stvar se popravi kada se preglednik prebaci u “compatibility” način. Isto tako se u normalnom načinu tekst “Thinking how one…” dosta približi kvadratićima iznad sebe. Ima još takvih detalja, da ih tu ne pobrajam.

Inače je vrlo efektno i kvalitetno. Ona karta izgleda odlično, daje dojam prostornosti.

Ako sam na stranici X, prebacivanje jezika bi me trebalo postaviti na istu tu stranicu X, samo na drugom jeziku, ili na obavijest da sadržaja na tom jeziku nema, s popisom jezika na kojima sadržaj postoji. Znam da to nije trivijalno, ali mislim da bi bilo dobro.

Sta je ovo?

[quote=""]LOREM IPSUM DOLOR …
Whee don’t know what is this, but our web designer sad that this have to be on front page for some complicated reasons.[/quote]

Prilično loš engleski. Osim toga, i tzv. lorem ipsum tekst.

Kako je 01.04 planirani release date, pokušao bih opravdati to kao slobodu developmenta da utječe na sam sadržaj što u većini slučajeva ne rezultira nekim sretnim riješenjima.

Da, jezik i sadržaj je za sada dobio najmanje vremena ali to je od nedavno prioritet.

Hvala Vam na dosadašnjim kritikama, prebacivanje jezika i “redizajn” social box-eva su stavljeni na To Do listu.

[quote=“LetsGoHr”]Pozdrav svima !

na linku http://letsgo.hr možete posjetiti projekt koji je pri završetku. Ideja je spojiti turističke usluge sa jako puno informacija o mjestima koje vrijedi posjetiti u hrvatskoj. Projekt je još u nedovršenoj fazi i nedostaje dosta informacija ali mislim da to ne predstavlja problem da se ocijeni tehnička realizacija svega.

Unaprijed se zahvaljujemo na konstruktivnim kritikama, posebno na page speed i dizajn jer nam se development nikako ne može usuglasiti o omjeru load-a stranice i količine detalja na njoj :o

Srdačan pozdrav !
Tino[/quote]

NIKADA ne objavljuj nedovršeni projekt. To ti je jedno od zlatnih pravila.

Prvi dojam je najvažniji. Mene nisi dobio u tom ključnom segmentu. Nadam se da će se do 1. travnja situacija popraviti. Sretno!

vizualno…“tak-tak” web stranica…ak’ ti jutarnji, vecernji i jos neki portal (slucajno) “poprate” web…mozes ocekivati max. do 500 posjeta dnevno (do par dana nakon publikacije na njihovim stranicama)…pa nakon toga (ako zelis odrzati rejting na 100-200 posjeta dnevno) startaj sa jumbo plakatima na autoputu, oglasima u novinama, TV-u i radio postajama…
Da skratim:
Kako si zamislio dovesti posjetitelja na taj web?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja