Liberty Reserve

Zar je moguće da ne mogu povući novac sa Liberty računa na svoju karticu ili barem prebaciti novac na paypal??
Kako da dođem do svojih novaca?!

prije kada sam koristio LR nije bilo moguće, očigledno je i sada tako.
jedino rješenje ti je exchange s nekim :slight_smile:
samo pazi da nebudeš prevaren. i svakako neka druga strana prvo pošalje lovu tebi

haha pa tko bi meni prvo poslao novce, ne mogu vjerovat da ne mogu prebacit bar na paypal!
Gdje bih trebala tražit ljude za razmjenu??

Liberty Reserve – largest payment processor and money transfer system. Liberty Reserve serves millions since 2002 - Exchangers

Napominjem da ja nisam koristio Liberty Reserve, ali koliko znam to tako funkcionira …

Please note that businesses listed on this page are independent and in no way related to Liberty Reserve, and Liberty Reserve does not guarantee any outcome that you may experience with these companies.

E pa ovo me brine…radije mi mjenjala s nekim na forumu nego s njima

Netko zainteresiran?

Zanimljivo. Nikada nisam proučavao tu neobičnu pojavu.

Ako još netko ne zna što je to, Liberty Reserve je jedna od nekoliko privatnih kompanija koje stvaraju zatvorena tržišta temeljena na vlastitom “elektroničkom” novcu. To znači da je druge valute moguće zamijeniti u taj elektronički novac, ali suprotno nije moguće (osim, opet, kroz neku privatnu inicijativu ili razmjenom s nekim trgovicima manje ili više sumnjive reputacije). Navodno je sav taj novac osiguran rezervacijom zlata, srebra ili platine u kupljenom iznosu, ali te privatne kompanije odbijaju bilo kakvu vrstu nadzora, te stoga nije moguće znati je li uopće točno i u kojoj mjeri.

LR je pod pravnom jurisdikcijom Kostarike, koja ima obalu na Karpiskom moru. :slight_smile: Mislim da je ovime dovoljno rečeno.

Ma katastrofa… Treba nekom novaca na liberty? Dajem 10 % provizije

potrosi… imas dosta ducana koji uzimaju liberty reserves

ja nisam nikada imao problema s razmjenom jer sam bio oprezan, u svakom poslu pa tako i u ovom ima prevaranata
ovjde malo pogledaj Liberty Reserve

radi se o 97 dolara, ne bih to trošila bezveze…

Ako je netko zainteresiran za razmjenu, šaljem 97 dolara novac na liberty, u zamjenu za 80 dolara na paypal ili još bolje na visu pbz!

Zaradite 100 kn za 5 min posla!

Bump! Hajde ljudi, nitko ne želi 100 kn?

https://xchanger.org/

Move-Funds - Home - Easy Transfer Between Accounts !

Prebaci na virtualnu banku s koje možeš povući