Lični portfolio

Pozdrav forumaši,

Iako još uvijek nemam baš mnogo materijala (veliki popis radova, ne pišem blog, nemam reference…) za popuniti vlastiti portfolio, u nadi da će mi ovo možda otvoriti neke poslove i ponude, odlučio sam da napravim svoj portfolio.

Pa molio bih za vaše cijenjeno mišljenje, kakav dojam ostavlja moj portfolio, dali bi na osnovu priloženog imali povjerenja u mene i povjerili mi da dizajniram za vas, šta ne valja, šta je dobro itd…

Nadam se da me nećete gađat paradaizom :uaa:

hvala :slight_smile:

Link: www.adizajn.com

Meni se jako sviđa, na osnovu priloženog vjerovatno bih naručio neku dizajnersku uslugu.
Jedino bih mozda stavio na ove portfolio slike hover efekt, tako da dobiju boju kad se pređe mišem preko njih

Dizajn je Ok, ali malo proradi na onpage optimizaciji (hint: title tag naslovne stranice ti je portfolio a ne bi trebao bi biti…)

Dobro, stranica očigledno još nije gotova (ne radi mi O meni i Kontakt), ali jako lijepo.
Privlačno.

Meni osobno jako privlačan izgled. Zamjerka na validaciju unutar kontakt forme, kada se pritisne šalji refreša se cijela stranica i makne kontakt forma, i tek novim pritiskom na kontak se vidi error kako polja nisu ispunjena.

Fino fino, veoma originalan pristup definitivno :slight_smile:
Nisam nigde primetio nešto slično, što se tiče koncepta

jako lijepo, samo tako

jako dobro :slight_smile:

Sa ovime se slažem. Stranica mi deluje zanimljivo, baš kako bi i trebala biti stranica dizajnera.

Mislim da ti SEO ne znači skoro pa ništa jer pretpostavljam da ti je sajt samo za pokazivanje znanja klijentima koje sam nađeš, ALI ako već imaš članak o tome šta je SEO, trebao bi da se potrudiš da ostvariš bar dobar onpage SEO.

Takođe, ako misliš raditi na stranim sajtovima tipa oDesk, ili sa stranim klijentima direktno (a što ne bi, mnogoo veće tržište ti se otvara?), prevedi sve na engleski :slight_smile:

fino fino , svidja mi se

moze ime fonta (e-posa, malo, web/graficki…) hvala.

Pregledao sam malo, i samo riječi pohvale!

Eto… Poslao sam ti vec mail preko kontakt strane :smiley: Nadam se da ces mi odgovoriti :slight_smile:

nije mi stigao meil. Ako dgovor se odnosi meni

Odnosi se na clana broz_x