lightbox2 galerija

E ljudi trebam pomoc.

Imam sajt koji sam radio u Dreamweaver-u i napravio sam ovu lightbox2 galeriju i radi sve kako treba. Medjutim sad sam krenuo da pravim i englesku verziju sajta i sad i tu trebam da pravim ovu galeriju i sve uradim kao i ranije ali kada otvorim stranicu i kliknem na sliku umjesto da mi otvori sliku u lightbox prozoru ono mi otvori sliku samo u novom prozoru u internet explorer-u…

kako si pravio englesku verziju?
jesi sve u jedan novi folder roknio ili?

Pa mislio sam u novi folder staviti ove stranice na engleskom da mi je preglednije ,moze li to tako?

može al onda moraš prebacit i js folder i css
aj ako si sve prebacio postaj link da vidim di bi mogao bit problem

Pa nista lakse mi je onda prebaciti ove engleske stranice u folder gdje su mi stranice na nasem jeziku,zar ne?

a tako se možeš izgubit, lakše ti je kopirat i js i css folder u folder engleskog jezika a najlakša verzija je da u head-u engleskih stranica prepraviš putanju js-a i css-a od lightboxa :wink:

Ma stavio sam na kraju sve u jedan folder i radi,a da te pitam sad kad mi otvori sliku u lightbox prozoru ja mogu da kliknem na lijevu ili desnu stranu slike i ono lista ono naprijed ili nazad ali mi ne prikazuje npr kao neko dugme “naprijed” ili “nazad”. Kako bi to mogao ubaciti?

odakle si skinuo lightbox? jesi odavde ->
http://www.lokeshdhakar.com/projects/lightbox2/

nešto ti ne štima s putanjom slike onda ako ti je ne prikazuje a otvara ti na klik lijeve, odnosno desne strane slike :S

Da,skinuo sam sa te stranice.

jesi i images folder uploadao di ti je sajt?

jesam

ovako izgleda:

moja_slika1
moja_slika2
moja_slika3

sta ne valja??

al ti nije sortirano po folderima tipa

i sl.?

inače na stranici di imaš skinit lightbox obično je

tj ako nisi skužio ovi iznad su u js folderu a ovaj css je u css folderu
i onda još kad skineš imaš i folder images koji ti isto treba jer su u njemu (close x, strelica lijevo, desno,…) :wink:

A imam taj images folder i ubacio sam ga na sajt.

I ima ona slikica u donjem desnom uglu (close x).

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja