Lik Dignuo 50 000 Kuna na Kladionici

Haha, pusti ti zasto sam ja stavio link.

Vecina tih profi kladionicara, odnosno kladionicara koji znaju zaraditi na kladionici nakraju pocne raditi za kladionice, prave koeficijente i analiziraju utakmcie, te prate uloge na parove.

Jer sto je jednoj kladionici platiti 5 000$ profesionalcu da radi za njih, dok taj profesionalac mora za tih 5 000$ uloziti 100 000$… Pa mu se vise isplati raditi za kladionicu nego pokusati izvuci pare iz nje.

A razlog tome su da gotovo svi koeficijenti u zadnje vrijeme su tako dobro napravljeni da je gotovo nemoguce da kladionica bude na gubitku, odnosno gotovo je nemoguce da uzmes pare kladionicama.

Ja pricam o ljudima koji se sad kalde i koji ce se kalditi cijeli zivot, ne o gelipterima koji ulete pa ih posere ili neposere pa se ili ubiju od kocke ili prestanu kockati.

EDIT:
osobno sma znao par profesionalaca. I ne nije to da sad taj profesionalac mene moze obogatiti. Jer nemoze, on meni moze dati aprove, ali ja nemogu uloziti 100 000$ mjesecno, nemogu ni 10 000$. Mozda mogu 1000$, sto znaci da bi ja zaradio 50$ mjesecno. Sto je IMO smjesno i nije vrijedno truda niti vremena.

A te profesionalce koje sam ja znao a nisam vise s njima u kontaktu jako dugo se evo sad mogu kalditi da oni vise nisu profesionalci i da se vise ne klade. Eto takav je biznis kladionica postala.

I malo jos o kladionicama da kazem, kladionice najvise vole ljude koji dodju sa 5 kuna, 10 kuna, 20 kuna maksimalno da uloze. A nikako ne vole ljude koji dodju sa 1000 kuna na jedan par, onda mi crveno svjetli u glavi, zovu se sefovi, blokiraju se parovi i tako… Zato i je u HR sve poslozeno da se kaldi s 5 kuna. Jer kod nas uzimaju manipulativne troskove, recimo ulozis 10 000 kuna, drzava ti uzme 500 kuna bezveze samo. A onda ako imas dobitak veci od neznam koliko ti opet uzme 50% profita…

Ljudi koji se klade u hrvatskoj doslovno palcaju porez za budale.

Ima pravi dojava samo sto se ne dijele po FB :smiley: To svaka budala zna da je sve prevara…

Ja sam licno imao prije par godina namjestenu utakmicu iz Hrvatske lige, mislim da se radilo o Istri, namjesten 2/1… To sam dobio od prijatelja i stvarno je proslo, cak su te dvije ekipe namjestile oba puta te sezone kad su se sastali, kruzili su i snimci po portalima. Ali ne mogu tacno da se sjetim, ali mislim da je Istra bila upitanju…

Pa dobro, možda on uplati sve što ima, ali hoće da zaradi još, pa odluči prodati tu informaciju i dodatno zaraditi i uplatiti :D.

Prof. kladionicari se ne klade u kladionicama…nego putem exchange servisa za klađenje, poput betFaira. To su naime servisi gdje se oklade razmjenjuju među igračima…a ne postoji host protiv kojega se kladiš, kladionica, jel…

I dok je u kladionici na izjednačeni par kvota
1.9 - 1.9, (zbog 10% margine koju režu)… na betFairu će biti 1.99 - 1.99, jer margina tamo ne postoji. Može se stvoriti samo ako par nije dovoljno popularan…pa zbog slabe ponude, bude taj gap između kontra kvota. No na betfairu je i to prilika, samo drugačijeg tipa…za nešto drugo.

Uglavnom…profi kladionicari se ne trose na kvotama koje nude kladionice. Jer kladionice zarađuju na marginama…koja postavi veću marginu, bere veći profit. Ne baš, jer s većom marginom nudi lošije kvote…pa ujedno i odbija korisnike.

Da, slazem se da se klade na betfairu. No nije istina da se ne klade u online kladionicama. Vecina njih igra Asian Handicap i kladi se u kladionicama koje imaju high limite.

Odnosno kad dodju i stave tih 1000$ da im kladionica ne smanjuje koeficijent niti blokira par koji igraju, niti pravi bilo kakve probleme.

Da Betfair je jedna od takvih kladionica koja to omogucava. Ali dobar dio njih se kladi na Asian Handicap u no limit kladionicama. Barm su tako radili prije nekoliko godina, dugo nisam u ovome, pa su se stvari promjenile, vidim Favorit je propao kod nas, pa tako valjda i ti online kladionicarki sitevi mogu propast.

1 Like

Favorit je u zadnjih par godina mijenjao ime vise puta i nema veze sa propascu, Zderic je propao u pravom smislu te rijeci, ali ne zbog velikih dobitaka, nego nekih drugih stvari. Da bi u HR imao kladionicu, moras imati bankovno jamstvo od 5 milijuna kuna, tako da se ne moze dogoditi da se nema za isplate, nego kladare propadaju zbog pohlepe vlasnika koji ne daju place radnicima, spickaju bankovno jamstvo (?!), izvlace lovu iz firme itd.

naravno… puno mu znaci tih 50€ :slight_smile: … da trazi vecu cifru mozda bi i povjerovao…

inace sama logika kaze da ako za namjestanje zna X ljudi, vrlo je velika sansa da ce to i klade saznati i da nece dozvoliti uplate na taj par…

ili što tek reći kad meni odbiju uplatu od 2000kn na ligu prvaka i dozvole samo 500?

a tu neki uplaćuju neke enorme cifre …

navlakusa za malu djecu :slight_smile:

Logika je jednostavna: Uvek ali uvek ljudi padaju na brzu i laku zaradu, ma koliko to bila prevara tip-a Facebook i lažne dojave, pa onda piramidalne šeme, valjanje proizvoda 2+1 gratis i slično, to je neminovno i topostoji xx godina na razne načine prolazi samo drugačije konceptualno odrađeno, a razloga mali milion zašto to prolazi kod ljudi koji nasedaju na sve to…

Mimo ovih “lažnih dojava” postoje dobri servisi za analiziranje utakmica, npr. kao što je Dvoznak i slični servisi, što je OK da se dobiju neke informacije o stanju u klubu, povredi igrača i to posle može biti samo jedan od faktora koji može odlučiti da ili ne na tu utakmicu, presudan faktor svakako nije ali pomoćni jeste.

Zna se ko ima pravo stanje u klubu, počev od fudbalskih saveza, trenera klubova, čelnika to su ti konci koji se vuku, plus naravno i kladionice kroz razna sponzorstva utiču na same rezultate, a naivni vide tiket od 10k eura i to im ostane u glavi, kao šatro dobitni tiket, ali za 50-100 eur nađeš lika, sve regularno uplati tiket, dobije, da mali intervju i to je to, onda se narod “prilepi” na sumu i to je to… lako-brzo-jednostavno…

Sirotinja se kladi da bi preživela i pregurala mesec,klinci da imaju za grad 10-15eur, bogataši da ispune svoj “hir” i namaknu koji eur više, ako propadne nikom ništa neće baš puno patiti :smile: ali pretežno na konjske trke, ovo ostalo je za “sitnu” boraniju…

Jesi proucavao betfair iz perspektive trgovca koeficijentima? Kad se pogleda malo kava je to burza koeficijenata, čudo pravo jedno…

Nesto malo. No nisam strucnjak. Znam kako to funkcionira i kako treba to napraviti i koje su cake. Ali to mi se cinilo jos vise posla nego s obicnom kladionicom. Jer kod obicne izracunas svoj probability pa pogledas njihov i ako ima kruha igras, ako ne neigras. A na Betfairu izracunas svoj probability i onda ga moras postaviti tako da zaradis. A i da ga igraju.

To mi je bilo puno racunanja, a kako nemam love za Kladionicu nisma mogao ulagat velike cifre, pa je sve to skupa ispadalo smjesno, primjer gore na ulozenih 1000$ mjesecno bi zaradio 50$…

5% mjesecno je prilicno dobra kamata… :slight_smile:

Da slazem se, dok imas pare. A dok nemas…

Iskreno da imam 100 000 sa strane vrlo vjerojatno bi se kladio. Mozda nebi dobio 5%, ali meni bi i 1% bilo dovoljno.

onda stisni proizvodnju i digni cijene svojih usluga :wink:

Haha, ja sam realist. Sigurno nikad necu imat 100 000$ sa strane da stoji.

Jel tko od vas igra na ovim online sajtovima tipa bwin i bet at home ?

Igram ja na bet at home, zašto?

Dali je netko radio isplate sa prve sportske kladionice. Trebali su mi pare isplatiti u ponedjeljak i vec zavlace 3 dana…

@d1namic možeš li mi se javit u pm