Likovi za facebook i posjete za website

Mozetel mi malo pomoc da boijem malo vise ideja il vase licne taktike.

Znam da svako cuva svoje taktike i ne zeli ih siri al, ako iko meni moze pomoc malo bio bi veoma zahvalan.

Trenutno placam za facebook advertising kako bi dobio facebook likes. To je sve ok i dobro al nemam mnogo noca da bacam na advertising.

Moja nova facebook stranica i webajt se bave sa smijesnim slikama, vicevima itd… vec vam je to poznato.

Sad pitanje kako jos da dobijem likes na facebooku imal neko ideja i nacina kako vi promotirate vase grupe i stranice da dobijete likes i hits.

Hvala vam puno na pomoci.

Pitarr

Evo ja ko da te pratim pa se javim prvi :wink: al valjda sto do kasno “radimo” obojica, no nema veze :wink:

Sto se tice lajkova to sto ti radis su stvarni korisnici od kojih ces imati koristi, znam da to kosta al je to jedino i “pravo” realno gledajuci. Ovo sto ostali “nabijaju” lajkove (i ja pokusao) to su ti razni servisi sa obicno “laznim profilima” i razmjena lajkova, ti lajkas njih oni tebe i tako, obicno sa laznih profila ako te interesuju takvi servisi dacu ti ih par javi se na pm. (oni su dobri jer nabijes lajkova, a posto se tamo na page-u ne prikazuju imena i sl. prije ce i ovi “pravi” korisnici lajkat nesto od 1000 ljudi nego od 90-150 ljudi).

Imas slijedecu opciju da pravis ti lazne “obicno zenske” profile (sto ih vecina radi) i tako kad stavis dobru cicu svi dodaju, pa onda pocnu i oni ljudi jer vide ima 30-40 zajednicki prijatlja pa konta da te zna (to za sad prolazi). I u jednu ruku to je nekako i najisplatljivije jer ides ciljano ko da te dodaje znaci obicno pravi korisnici (ne botovi) jer hoce chat sa cicom. I jednostavno forsiraju preko tih profila svoje fun stranice ili web stranice. Ovo ti je bilo ukratko, a mislim da je to poenta svega toga sto te zanimalo, samo sto ce ti neko na ovaj ili onaj nacin. Mislim to je ta “filozofija” svega.

Hvala Drug,

Nista izgleda nema neki ludi fora nego treba se uloziti novca i vremena. Hvala jos jednom i ako zelis posalji mi link ili mali banner stavi cu na svoju stranicu trenutno je na 1-2 stranici na google varira non stop.

Zivio

Ok, sjetio sam se jos jedno pitanje koje sam mislio da pitam u prvom mjesto gore al sam bio skroz zaboravio. To je trebalo da bude naj glavnije pitanje al eto moj mozak :slight_smile:

Pitanje je sledece kako mogu napraviti system kad neko klikne like da ih posalje na drugu stranicu da pozovu prijatelje. Znam da ima neki scripts al neznam trenutno koju su to nemogu da nadjem na google koja to scripts ili web stranice rade.

Ako neko znam nek mi posalje link.

Hvala!!!

Pozdrav,
Zanima me gdje i kako mogu dobiti i kupiti likeove za facebook fan page? molim vas ako možete me upititi točno,

Tnx

Na ovom forumu više ne jer su zabranjeni.