Linkovi sa velikim autoritetom i PR potražujem

Potražujem iskusne i sposobne ljude za gradnju linkova sa velikim autoritetom i što većim PR.

Sajt je tematski vezan za turizam (smještaj, apartman, sobe) tako da su mi potrebni tematski vezani linkovi.

Uvjeren sam kako postoji jako puno ljudi koji barem znaju manju količinu osoba, koji imaju web stranice, te da one dobro kotiraju i tematski su vezani za turizam.

Što više kvalitetnih linkova to bolje, ali isključivo kvalitetnih iz sigurnih izvora, jer mi više vrijedi jedan dobar nego 100 bezveznih, čak i bezvezni mogu loše utjecati, tako da ta kombinacija otpada i niti pod razno ju ne želim.

Linkovi mogu biti iz članaka ili sa početne stranice, ponavljam bitno da su tematski vezani i kvalitetni.

Plaćanje po učinku tj. Znači nije plaćanje tipa ja ću tražiti, tražiti i tražiti pa ako nađem dobiješ, kao kod 99% SEO tvrtki koje prodaju takve usluge.

Ponavljam možete mi se javiti ako imate jedan dva, tri, deset ili pet stotina, ali bitno je da su tematski vezani i da su sa velikim autoritetom i PR.

Također bitno je da je trajan link (maksimalno), a ne na mjesec ili godinu dana.

Ovo može biti i usputni posao (honorarni), znači izleti vam ovako jedan link i uvijek imate kome se obratiti i odmah nešto zaraditi.

Broj telefona možete ostaviti u poruci za brži kontakt

Ako si iz hrvatske ostavi broj da te nazovem ako nisi onda steta :frowning:

Poslao sam Vam broj u privatnoj poruci, P.S. Nemojte se ustručavati nazvati i u dva ujutro ionako sam stalno za kompom :wink: