Lockerz.com | Poeni za nagrade

Lockerz je jedna od noovijih stranica na kojoj mozete dobiti extra nagrade za malo bodova.
Ja samo sto sam se prijavio sakupio sam 25 bodova i vec sada mogu naruciti neke od orginalnih igara za PS2,PS3,Wii i XBOX.
Npr. za Wii vam treba samo 250bodova,iPhone 300 bodova,Maska za iPhone 5 bodova…
Lockerz ce kasnije imati takmicenja u igranju igara i sl.

Fazon je u tome da se nemozete prijaviti na Lockerz ako vas neko ne pozove.

Pa eto ako nekog zanima i zeli da se registruje neka posalje svoj email na PM i ja cu mu poslati pozivnicu.

Vise infromacija na
http://www.lockerz.com

poslao sam ti pm.

Unaped hvala.

poslano

samo sve je fresh out, nista ne mogu da narucim…jel i tebi tako? imam 24 poena

dolaze nove nagrade za 3 dana pa ces moci dobiti.

NOVOSTI:

Lockerz veceras u 10h postavlja nove stvari tako da mozete uzeti sta hocete.
Ja cu najvjerovatnije zatraziti PSP u paketu sa igrama i karticom od 1GB.
Dostava je besplatna i salju u sve zemlje svijeta.

Nedostaje mi jos 10 prijatelja da postanem Z-Lister (kao neki VIP)

Tako ako se neko jos nije prijavio nek posalje PM sa svojim e-mailom ja cu mu poslati pozivnicu.

Na samoj registraciji mozete skupiti i do 50 poena i odmah veceras zatraziti neku igru ili stick od 2GB.

od sad je moguće dobiti pozivnicu online [indent]____________________________________________[color=green][size=4]
Editirao: tsereg, 14. 11. 2009., 21:00
Razlog: [post=86759]REKLAMIRANJE[/post] - affiliate samo u potpisu ili forumu s reklamama, a za programe zarade samo linkovi na stranice tog programa ([thread=17484]više[/thread])

Žalbe na moderiranje uputite isključivo u forum [forum=50]Pitanja voditeljima foruma i weba[/forum].[/size][/color][/indent]

zar igre nisu 100 poena ;)…
A mislicu da je ovo scam sve dok neko sa nasih prostora ne dobije nesto, imam prijatelja koji ce uskoro skupiti dosta bodova pa cemo vidjeti…

300 bodovaje ipod Touch a ne iPhone

ja sam tamo regan a neznam ni koliko imam bodova … cek sad pogledam

edit; imam 157 jel se moze stasa tim … jel koliko vidim ne

Je li itko od vas uopće dobio išta?

Ja još ništa nisam dobio ali sam postao link da sakupim 15 ljudi i onda oni šalju majicu i ako pošalju majicu poslaće i to jer sam na facebookuu vidio ljudi i indije španije i drugih zemalja dobijali nagrade a ako neko ima acc uskoro će doći nova narudžba tačnije jedan dan u novembru pa ko ima poena i žeeli da proba nek proba
onaj sajt što sam postao link eto izvinite nije ništa posebno to mi prosleđuje vaš mail na moju adressu da me neko nibi spamao ali ako admini ne daju link pošalji te mi pm pa ko nema nek proba
puno sreće svima

Stavi si u potpis i sve je u redu - imat ćeš na svakom svom postu.

Da, to sam si i mislio. Evo malo matematike:

Zamislimo da Lockerz ima 2,000,000 (milijuna) korisnika. Zamislimo da od tih dva milijuna svaki mjesec 0.5 % ima dovoljno bodova za zamjeniti za PS3 koji košta $200. Dakle, to je 10,000 korisnika * 200 dollara = $2,000,000 svaki mjesec samo za PS3.

[quote=“voajer”]Da, to sam si i mislio. Evo malo matematike:[/quote]To je razlog zašto se upravo u ovom forumu nalazi slijedeći sticky:

http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?t=19290

Takve gluposti koje ciljaju na naivne klince, pa kojekakvi bux.to programi i ne znam što. Uglavnom, mislim da bi trebalo i postrožiti moderiranje tako da se dopuštaju pitanja o programima, a ne otvaranje tema tipa “hej, vidite ovaj ili onaj super program”. Za te brze i lagane zarade postoji kviz “nova lova” i slični.

Samo što je teško ići insipicirati svaki od sijaseta programa što se otvaraju svaki dan.

Varate se, Lockerz je dobra stvar, uskoro ću vam postaviti fotku zašto :wink:

Ja imam oko 250 bodova, ali nikako da puste stvari u naručivanje. Sve je “fresh out”… :confused:

Slobodno ospori moju matematiku, ako možeš, naravno… :wink:

Ovako što se tiče lockerza od nedavno sam se regovao i potrefio sam kada je bila rasprodaja za z listere ali ja nisma tada bio jedan od njih i lockerz mi nijedozvoljavao da uđem u onaj market sada sam z lister čekam na mail da dobijem majicu pa ću vidjeti dalje

a čuj, mal si pretjero s brojem i moglo bi se rapravljati o tim raspodjelaa nagrada kako funkcionira, al nisam ciljao samo na tvoj post nego na moderatorov koji je napisao da je to glupost za naivne klince.

Zato jer to i je glupost za naivne klince. I s kojim brojem? 2 milijuna? Neki izvori već govore o 4 milijuna registriranih korisnika…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja