Logo weba - koliko košta?

hvala svima na odgovorima …

kao sto rekoh ja ne nekuzim pa sam vas i pitao …

@kečko logo kosta 50kn bez izmjena znaci ovakav kakav je sada u postu broj #1, a ako zelim izmjene 100kn

link
http://img196.imageshack.us/img196/7357/svimobitelilogo.jpg

Nema potrebe za vrijeđanjem.

Ja sam dao profi ilustratoru da mi napravi logo uz moju ideju. Cijena je bila 500 kn + cca 100 kn dopinosa (honorarac). Rezultat možete vidjeti na podjela-troskova.com. Logo je u vektorima što god to značilo.
Isto tako je kolega napravio inicijalni logo koji smo malo razradili i rezultat se može vidjeti na autobusni-kolodvor.com Logo nije u vektorima ali izrada loga nije bila ekstra naplaćena.

Trnac malo te je opljačko,mogao sam ti iste takve logotipe napravit za 100kn.

john ili zijeks ili koje li već ime koristiš, moraš se prvo sam sa sobom dogovorit’ ko si kao prvo, kao drugo čini mi se da još ni od sise nisi odbijen, jedi malo gra, kupusa i odrasti.
Treće mani se psovanja ako misliš išta raditi u budućnosti i komunicirati s ljudima,
4. kad već nešto radiš radi to sa stilom bilo dobro ili loše,
i tako dalje…
ps: što se tiče spolovila, mislim da nema potrebe za tako nečim…
da ga imaš predstavio bi se kao jedinstvena osoba, ne bi ti trebo’ ‘odvjetnik’ ili drugi user name

[quote=“mikibm”]john ili zijeks ili koje li već ime koristiš, moraš se prvo sam sa sobom dogovorit’ ko si kao prvo, kao drugo čini mi se da još ni od sise nisi odbijen, jedi malo gra, kupusa i odrasti.
Treće mani se psovanja ako misliš išta raditi u budućnosti i komunicirati s ljudima,
4. kad već nešto radiš radi to sa stilom bilo dobro ili loše,
i tako dalje…
ps: što se tiče spolovila, mislim da nema potrebe za tako nečim…
da ga imaš predstavio bi se kao jedinstvena osoba, ne bi ti trebo’ ‘odvjetnik’ ili drugi user name[/quote]

Kakav zijeks???
Daj skini se s dopa i ne mješaj se u stvari koje ne razumiješ.

a čekaj ti si kao neki expert?! prodaješ logotipe po 50 ili 100 kuna a ni sam nisi suguran kolko bi naplatio svoj uradak!?

Iskreno za ovakav logo bih najmanje dao 10 KM

Upravo to. Ima hrpa poznatih logo-a koji su nista drugo nego “obican” font.

Al uglavnom, pravi dizajn logo-a ne obuhvaca samo odabir fonta ili crtanje grafike. Kome se svodi na to, e pa onda nije ni cudno da naplacuje 100 kn. :smiley:

[quote=“ivan.skugor”]Upravo to. Ima hrpa poznatih logo-a koji su nista drugo nego “obican” font.

Al uglavnom, pravi dizajn logo-a ne obuhvaca samo odabir fonta ili crtanje grafike. Kome se svodi na to, e pa onda nije ni cudno da naplacuje 100 kn. :D[/quote]

Daj molim te ne zabadaj nos tamo di ti nije mjesto.
Što bi ja trebao radit brainstorming i skice 3 dana za nekog tko nije u stanju
platiti ni 50kn,a kamoli 1000.
Da se radi o ozbiljnom klijentu stvari bi bile drugacije.

Nisam expert ali radim logo-e vrlo solidno i radim ih prema ozbiljnosti klijenta i njegovim mogućnostima.

Logo ti nije loš (svimobiteli) ali komunikacijske vještine svakako moraš još vježbati. :zub:

Aj ti ne budi bahat. Nisi zensko i nemas opravdanja za hormonalne ispade. :smiley:

Ja opet ponavljam da mi odgovara koncepcija i primitivnost spomenutog logo-a i uz neke izmjene na prvom mjestu autora logo-a, uz male ‘koloritne’ preinake i da ne mogu sam odraditi tako nešto u nekih 15stak minuta, dao bih 1500kn.

A jeste cirkus,mikibm ajde molim te napravi mi takav logo.
Ivan nisam bahat već samo iznosim činjenice.

Vidiš, to je sad kulturno ophođenje.
Nažalost, kod mene, ‘molim te’ košta 1500 kn.
Da se zezam i dokazujem ko dijete ne pada mi napamet.
A ovo je moj zadnji post pod naslovom Logo weba - koliko košta.?

Vaše slobodno formiranje cijena se kreće od 50 kn do 200 €,
ovaj logo za životinjsku hranu ne vrijedi više od 200 AUS…

@mikibm ne znas ti jos ko je Zyex no upoznat ces i ako malo potrazis na forumu naci ces cijeli topic u kojem je Zyex javno lincovan od strane pojedinih clanova foruma.
Ja naravno nisam sudjelovao u tome ali probaj pronac taj topic da vidis kakvih nas sve ima.

@ivan.skugor

dobro ti je covjek rekao prepusti raspravu o izradi loga designerima jer kao sto si sam rekao meni u jednom postu ti design prepustas drugima da ti izrade prema tome…

sam logo po meni ne vridi vise od 100kn iskreno receno ja cu ih napravit tri takva ili slicna za 100 kuna.

Obicno ja radim logose po cijeni od nekih 150kn-200kn i to napravim vise pa da coek izabere, nema sanse da mu se jedan nece svidjeti :).

Naravno, ako placa elektronski, on pokriva dodatne troskove ako ih ima sto banka naplacuje.

Čitam cifre koje tražite za izradu logotipa i ne vjerujem… Zato mi ozbiljniji dizajneri koji pokušavamo zadržati neke realne cijene nemamo posla.

Nije mi se jednom desilo da sam klijentu prezentirao troškovnik i da mi je on rekao: “Ali meni je rekao kum da mi njegov sin to može za 100-200-300-500Kn to napraviti…”

jesi ozbiljan, ispod usernamea ti pise newbie :smiley: