Logooff.net

nitko?

Meni je u svim browserima sve raspadnuto, ne znam kako je kod tebe, ali to ovako izgleda kod mene:

E, a ako je to tvoj željeni izgled onda ti moram reći da odmah mijenjaš taj layout.

[quote=“CreatifCode”]Meni je u svim browserima sve raspadnuto, ne znam kako je kod tebe, ali to ovako izgleda kod mene:

E, a ako je to tvoj željeni izgled onda ti moram reći da odmah mijenjaš taj layout.[/quote]

da širok ekran, nije mi to bio cilj, hvala na komentaru. moram do grada kada se vratim postavit ću mjere zaštite u css, nešto poput max-width i align…

popravio sam širinu, i centriranje bi sada trebalo biti u redu.

Meni bi bilo lijepše da kada je već sajt centriran, da i meni bude u centru a ne lijevo, to na većim rezolucijama izgleda dosta ružno (po meni).

jedina tema koja mi se svidjela je OfficeBox

Možda to i napravim, moram uhvatiti vremena za taj zahvat jer je dinamičan menu sa padajućim izbornicima pa nemogu samo staviti fiksan width i centrirati. ali kvala na kritici.

[quote=""]mojzicer
Odg.: logooff.net
jedina tema koja mi se svidjela je OfficeBox [/quote]
Ne tražim ovdje više recenzije, nego od korisnika tog CMS-a za teme koje pravimo iz razloga što radimo uglavnom drugačije skinove od stanardnih tj. onih koji se mogu naći za download na njihovim službenim stranicama. U stvari korisnici istih mogu naći veliku razliku jer unutra, ispod tapete je mnogo koda koji opotrebu čine funkcionalnijom i pogodnom za lagano editiranje prema svojim potrebama.

Nekako mi je stranica prenačičkana svime i svačime odusto sam od gledanja.

Što se tiče tema jedina koja mi valja je officebox. Ova facebook se mogla deset puta bolje realizirati, ništa me ne podsjeća na facebook na toj temi :stuck_out_tongue:

hvala, a oko optimizacije jel valja, jel bi trebao što popraviti?

zanima me mišljenje o oglašavanju i mogućoj dobiti, kakve su mogućnosti iznajmljivanja oglasnog prostora ili slično na ovakvoj vrsti stranice-foruma?
Koga bi mogao zanimati oglas i dali da krećem sa tim?
dakle izrađujemo web forum skinove imamo PR4.

novi layout je postavljen pa molim recenzije.

Zamjenio bih definitivno u izborniku skroz gore -webkit-transiton trajanje sa 0.7 na 0.3 ili 0.4. Iskreno ovo mi je nekako predugo, dok kada sam stavio preko konzole da se ponaša kao da je 0.3 super mi je odgovaralo.

istina sada je bolje kada sam postavio sam na 0.4, hvala.

definirali smo izgled stranice(foruma) za 2012. godinu malo izmjenili logo, još neke stvari treba uraditi, ali u glavnom je to to. Prvi puta sam radio vlastitu tablicu u bazi podataka za portfolio stranicu, i stranice sa detaljima (za sada)
za posljednje 4 teme. Pošto prvi puta da sam radio tablicu u MySQL htio sam olakšati unos stavaka i da izgleda malo profesionalnije, ne znam ože li se to zvati profesionalnijim?

http://www.logooff.net/index.php?page=portfolio

Molim procjenu vrijednosti stranice. Koliko bi mogla vrijediti, kada bi se odlučio prodati?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja