Luka Modrić Lukica - najbolji nogometaš na Svijetu ⚽ Anketa!

Anketa; da li je Luka Modrić najbolji hrvatski sportaš u povijesti?

  • Da.
  • Ne.
  • Ne pratim nogomet.
  • Čemu ovo uopće?

0 voters

Sada je postalo i službeno…Luka Modrić je najbolji nogometaš na svijetu.

Današnja nagrada je zapravo neslužbeno službeno priznanje :slight_smile:

Negdje piše da je između ostalog postigao 4 stvari:

  1. prvi Hrvat koji je osvojio zlatnu loptu - to stoji
  2. prvi centralni vezni koji je osvojio zlatnu loptu - pada mi napamet Zidane, ali ne znam koja mu je “službena” pozicija na terenu jer je bio i vezni i ofenzivac
  3. prvi igrač koji je igrao za Tottenhan i osvojio zlatnu loptu - :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
  4. prekinuo dominaciju desetogodišnju Cristiana i Messia - to stoji

Ovo pod 3 je smijeh :smiley: :smiley: :smiley: Onda je i prvi igrač koji je igrao za Dinamo i poslije postao najbolji na svijetu, prvi koji se zove Luka, prvi koji se preziva Modrić, prvi koji je trenirao pod uzbunama, prvi na još tisuću načina, i za kraj prvi koji je igrao i u Zrinjskom, a možemo dodati i da je prvi igrač u povijesti koji je igrao za Inter iz Zaprešića i osvojio zlatnu loptu :wink:

Lukica je upravo postao najbolji hrvatski sportaš svih vremena bez ikakve konkurencije. To je činjenica. Nikakav Wimbledon, nikakve dijamantne lige, skokovi koje gleda samo uža obitelj, spuštanje niz padine koje pogledaš i za 5 minuta zaboraviš na to…Nogomet je jedini sport koji ima pravi značaj na ovim prostorima. Doček svjetskih viceprvaka u nogometu 550000 ljudi i euforija još traje, doček svjetskih prvaka u tenisu možda 1000 ljudi i 90% Hrvata valjda ne zna nabrojati ekipu osim možda 1 ili 2 tenisača (što se mene tiče, Čilić, Ćorić, Krajan i hmmmmmmm). Nekome je zanimljiviji ili draži tenis ili rukomet, ali činjenica je da se s nogometom ništa ne može niti uspoređivati u Hrvatskoj.

I evo imamo najboljeg nogometaša na svijetu! Ogromno priznanje!

Ali, po meni je Messi bolji igrač :smiley: Zanima me što drugi misle. Naravno da mi je drago što je Luka najbolji i navijao sam da bude, ali kada razmišljam o trenutno najboljem nogometašu na svijetu samo i jedino mi Messi pada napamet. Znam da veliki utjecaj ima i forma kao i osvojene titule, ali to po meni nije najbolje mjerilo za odabrati onog koji ima pravo nositi titulu najboljeg nogometaša na svijetu. U ovoj godini je Modrić stvarno čuda radio i osvojio Ligu prvaka i srebro na Svjetskom, a Messi je podbacio puno puta, ali nekako imam dojam da je Messi i dalje najbolji na svijetu.

Da ne ispadne da omalovažam uspjeh, ponavljam da mi je jako drago, ali pokušavam realno gledati :slight_smile: Hebeš Messija, Modrić je Hrvat i neka je proglašen najboljim :slight_smile: A igrao je i za Dinamo i Dinamo ga je napravio igračem :wink: Naravno uz najveće zasluge samog Modrića. Ali nažalost idućih 10 godina će najbolji biti Francuz, mali Mbappe.

Svaka njemu cast, ali pored mnogo boljih igraca oni su njega proglasili za “najboljeg” zato sto je njegov tim osvojio LS, a reprezentacija igrala u finalu svetskog. Po mom misljenju glupost.
Evo od kada je otisao Ronaldo, koji je Real u ligi? :slight_smile:

1 Like

Neka pati kome smeta! :smiley:

Zezam se, ali da nisam Hrvat vjerojatno bih nabrojao barem 3 bolja. Pošto jesam Hrvat, mogu samo reći da je zaslužio, ali da Messi ima pravo biti nezadovoljan. Kako kod, službeno je i Luka Modrić je najbolji nogometaš na svijetu. To je sve samo ne mala stvar.

Uhhhh…davno je otišao Ronaldo. Što se tiče Cristiana, on je opravdano iza Modrića :wink:

Iskreno po meni, Modric se ne moze mjeriti Messijem i Ronaldom pa ima ih jos ali eto…

1 Like

Upravo se odmjerio s njima i uvjerljivo pobijedio :wink: A s Messijem se nedavno odmjerio i na terenu, pa je Messi svojoj ekipi osigurao nula golova, dok je Modrić svojoj osigurao pobjedu od 3:0 i uz to zabio jedan od tih golova :wink:

Ali ok, shvaćam što želiš reći i slažem se da je realno Messi bolji, ali Cristiano nije.

Iskreno meni je Ronaldo najbolji, ali naravno svi mi imamo svoje misljenje itd

Ehh dobri stari zuba :smiley:

1 Like

Ako misliš na Ronalda Brazilca onda se slažemo. Ako misliš na Cristiana onda se nikako ne slažemo :slight_smile: Ali naravno da su ukusi različiti i svatko ima pravo na svoje mišljenje.

Mislim na Cristiana, ali da kako kazes svi imamo svoje misljenje.

Ali eto sa nasih prostora se slazem da je Modric dosta uspio vise od ostalih kao i sto se vidi i svaka mu cast.


Bravo Luka, Luka je veliki! :blush:

U vrhu topica je i anketa. :soccer: Klikni desno i ispuni: Anketa (ako još nisi).
:o:

1 Like

Griezmann ne samo da je pizda i glumac (mater mu *ebem) nego po meni nema mjesta niti u top 5, a mislio je da on treba dobiti nagradu. Varanu svaka čast, ali ako uopće ima mjesta u 10 onda je to jedino 10. mjesto.

Salah i Hazard su definitivno sam vrh, uz Cristiana, Messia i Modrića, i naravno malog Mbappea radi kojeg počinjem gledati PSG kao što sam nekad gledao sve klubove u kojima je igrao neponovljivi Ronaldo. De Bruyne i Kane su strašni, ali ne za najuži izbor. Ovako ugurani među 10 još mogu proći.

Ali…sad kad malo razmišljam, pa Griezmann i Varane su u top 10, a nema Neymara koji je sigurno bolji nogometaš od obojice. Nisam neki veliki ljubitelj Neymara, ali ipak radije gledam njegovu igru i otrpim njegovo glumatanje i valjanje po travi nego da gledam Varana ili Griezmanna. Griezmann je killer, ali da je dobio nagradu bilo bi nepravednije nego što ju je dobio Luka ispred Messia.

Slovenci među najboljih 5 nogometaša na svijetu našli mjesta za Oblaka, ali za Modrića ne. Pravi stručnjaci :smiley:

Srbija nije ni Messija, ni CR7, ni Mbappea, tri najbolja igraca danasnjice. :joy:

BiH je imala dobar izbor, osim što bih radije Hazarda umjesto Kanea.

Realno jesu.
Ja bih tu Kanea ostavio, ali umesto Salaha bih stavio Mbappea.

Mbappe bi me mučio, ali onda bih izbacio Kanea iz prvih 5 u stavio Mbappea.

Brazilcima Messi nije niti među najboljih 5 nogometaša svijeta. Izgleda da su baš zadrti rivali :slight_smile:

Da je vratiti starog dobrog Ronaldinha… Igrac nad igracima

1 Like

Svaka čast Modricu, mislim da je zaslužio titulu postigao je vrhunske rezultate sa klubom i reprezentacijom sto se ispostavilo ključno za osvajanje titule, naravno da ima i drugih igrača vrhunskog nivoa ali bilo bi monotono da sve titule individualnog tipa osvajaju Ronaldo i Messi.

Svi se slažu za Lukicu. :+1: :blush:

:o: