M$ miševi

http://www.microsoft.com/hardware/en-us/touch-technology
Pogledajte koji futuristički dizajn imaju.

Sve što Microsoft napravi od hadvera je solidne kvalitete, barem ono na što sam ja naletio - tipkovnice i pogotovo miševi.

Pa nisu toliko ni skupi. Eh da ima kakav opensource miš, :zub: .

Hahahah care

Nije njima ni SW loš, dapače. Ja uvik tvrdin da je XP silan OS kakav još dugo neće biti nadmašen. Ali san veliki antikapitalista, a di ćeš većeg simbola kapitalizma od M$-a. Dakle dobar SW ali nevolim kompaniju. (Ništa osobno!!) Kad bi sirotinji i umirovljenicima dali besplatne licence - prominija bi mišljenje. Ipak moram pohvaliti kontakt centar za korisnike - jako su ljubazni i nadasve stručni i pravo je zadovoljstvo kontaktirati ih!

Bezveze, opet kopiraju, i to one koje ne bi trebali kopirat.

Uvijek me iznenadi kada neka firme napravi izlet u druge vode.

Npr. kada sam vidio Jeep bicikl ili npr. Peugeot bicikl…

[quote=“trnac”]Uvijek me iznenadi kada neka firme napravi izlet u druge vode.

Npr. kada sam vidio Jeep bicikl ili npr. Peugeot bicikl…[/quote]

Microsoft je već davno izletio u hardveraj. Microsoft Hardware Division je osnovan 1982.

Peugeot proizvodi bicikle neprekidno od 1882, dulje nego automobile.
Oni su s automobilima izletjeli u druge vode.

Za Jeep bicikle nisam čuo. Vjerojatno nemaju veze s istoimenom američkom tvrtkom.

Možeš li sammo napisati molim te koga to kopiraju. Hvala.

[quote=“gambo”]Microsoft je već davno izletio u hardveraj. Microsoft Hardware Division je osnovan 1982.

Peugeot proizvodi bicikle neprekidno od 1882, dulje nego automobile.
Oni su s automobilima izletjeli u druge vode.

Za Jeep bicikle nisam čuo. Vjerojatno nemaju veze s istoimenom američkom tvrtkom.[/quote]

Stvorio sam si očigledno krivu predodžbu da Peugeot radi male ekskluzivne serije. :slight_smile:

Apple.

A jesi štur. Daj neki link ili nešto, koji su to proizvod kopirali, zašto, kako, šta. Malo više informacija.

Ma ko će mi se sad gnjavit sa tim. Ima onaj Appleov miš, bez klasičnih ‘tipaka’, sa gesturima, koji je totalno flat - i totalni fijasko. Ovi od Microsofta su isti vrag.

Najbolji MS miš:

Peugeot 1970 :slight_smile:

Mercedes se npr. zaletio u druge vode.

Pazi, osjetljiv sam na bicikle :stuck_out_tongue:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja