Maggare.com

Htio dobiti neke komentare vezane za web site.
http://www.maggare.com

Namjenjeno je mobilnim uredjajima ali i ostalima. Zanima me kako se vidi site na raznim uredjajima, poglavito blackberryu posto nemam trenutno pristup njemu, probao sam na iphoneu i tamo mi je ok.

Kritike, prijedloge itd slobodno.
Hvala

u cemu si ovo radio

Drupal, I’d say. Vrlo dobra brija, sam ono, vrlo nepoznato podrucje. Kakav ti je plan i to? Mislim, prakticki si pionir (ne gledam one korporativne wap portale, vecinu moja firma radi ionako) pa je to kul, al any plans?

Sviđa mi se naziv !

Blackberry Bold 9700:

  • Blackberry browser - savršeno
  • Opera Mobile - raspad, ali dovoljno da se vijest može pročitati

Drupal da.
@nosf pa nemam neku jasnu viziju, imas kakvu ideju konkretnu? razmisljao sam o adsensu
@lista155 opera mobile hmm kako da optimizram za to cudo, jeli ima neki simulator?

Neke funkcionalne primjedbe, otvaranje u novom prozoru, ok?
Dugmici na mobilnim browserima jesu li dovoljno veliki? povecao sam ih samo za iphone, ne znam dali u blackberryu isto budu povecani.

Dodane su neke novosti, mogucnost registracije i spremanja novosti za kasniji pregled, citanje…

Meni je ovaj dizajn out :eek:

Nice, pazi se utf8, kvake ti ne prepoznaje.

sE c510 (opera mini) - fino!

Milito, evo sredio kvake, bilo problema sa simplePie parserom ali sredio sam bug.

Bracanin, zasto je dizajn out? sto predlazes?

Ma ja ti preferiram joomlu i worpress stranice , homepage mi nije privlacan nikako tako da nisam niti zaviriva unutra .

Hmm joomla, ajde wordpress iako kada govoris o dizajnu kroz cms sustave vec puno govori.

Nego vidim da cro-rss.com ima dosta posjeta, poprilicno u hr razmjerima ili je barem imao po onim gemius rezultatima krajem 2009. pa me zanima sto recimo oni imaju a moja stranica name, sto bi predlozili da se napravi?

BUMP

evo napravio redizajn svega, pa ako moze nova misljenja :slight_smile:

http://www.maggare.com

Jos jedan mali bumpic, dodani su tv program i prognoza. Komentari?

Dizajn je out za PC, ali na mobitelima je sasvim OK.

A za Mac? :slight_smile:

zar nije protivno google pravila postaviti oglase na stranicu koja automatski putem rss-a vuče uvodne djelove članaka s drugih portala?

Android phone:
standardni preglednik kad je mob vertikalno prikazuje pola stranice,horizontalni položaj moba također ne prikaže čitavu stranicu.
Opera mobile kad je nornalno zumiran u horizonatlnom položaju prikazuje normalno ali je navigacija stranice pre mala za touch.
pozz nadam se da će pomoći pri optimizaciji