Mail sa weba u DW-u

Narode znam da sam dosadan ali stacete kad sam nov u ovom polu i jos uvek ucim.
Kao sto sam naveo u nekom od mojih postova radim web stranicu za jednu agenciju koja se bavi prodavanjem nekretnina.
http://www.renome.co.rs
Inace je radim html-u.
Moje pritanje glasi:
Kako da napravim stranicu u Dreamweaver-u gde ce nasi klijenti moci da upisuju njihove podatke i podatke nekretnina i sve to lepo da ide kod mene na mail stim da ne ide preko njihovog maila nego direktno sa weba? Dodao bih i to da sam pokusao sa temleitovima ali dzaba mi to kad ne radi. Ako neko zna bicu mu veoma zahvalan.
PS VODIM U KAFANU NA RUCAK!!!:klanjamse

NIje CO.RS nego CO.CC
Molim moderatore i admine da ne prepravljaju ono sto sam napisao[indent][color=green]Nitko ti nije ništa ispravljao. Da si zamolio, korigirali bi ti u postu. Žalbe, molim, uvijek u podforum za žalbe.[/color]
____________________________________________[color=green][size=4]
Editirao: tsereg, 24. 2. 2010., 16:30
Razlog: [post=86755]Pravila ponašanja[/post], moderatori i moderiranje

Žalbe na moderiranje uputite isključivo u forum [forum=50]Pitanja voditeljima foruma i weba[/forum].[/size][/color][/indent]

#1 u WYSIWYG editorima se ne radi ozbiljan posao (pogotovo kad je potreban server side code)
#2 Ako bi ti neko napravio kompletan posao zašto onda on ne bi uzeo i pare od te agencije?

1.E pa neradim u tom ying yangu ili kako se vec zove nego u Dreamweaver.
2.Ja radim u toj agenciji, pa bolje da meni da gazda pare za to nego nekom drugom.
3.NISI ZASLUZIO KAFANU!!!:smiley:

[quote=“bego”]1.E pa neradim u tom ying yangu ili kako se vec zove nego u Dreamweaver.
2.Ja radim u toj agenciji, pa bolje da meni da gazda pare za to nego nekom drugom.
3.NISI ZASLUZIO KAFANU!!!:D[/quote]
A je te poklopio:D
Gazda ti je vjerojatno kandidat za Gazdu dodine. :smiley:

[quote=“Kečko”]#1 u WYSIWYG editorima se ne radi ozbiljan posao (pogotovo kad je potreban server side code)
[/quote]

Ovo treba stavit na

:smiley:

[quote=“w00t”]Ovo treba stavit na

:D[/quote]

ma netreba mi to nego samo kod, aplikacija, ili sta vec da mogu nasi klijenti da nam salju mailove.

[quote=“w00t”]Ovo treba stavit na

:D[/quote]
ma šteta da nema tema biser dana, tjedna ili mjeseca :smiley: :smiley:
WYSIWYG= What you see is what you get, a dreamweaver je baš WYSIWYG editor ili ti ga što vidiš to dobiješ :smiley: jadna firma kojoj ti radiš sajt :smiley: ps bez uvrede

[quote=“Kečko”]ma šteta da nema tema biser dana, tjedna ili mjeseca :smiley: :smiley:
WYSIWYG= What you see is what you get, a dreamweaver je baš WYSIWYG editor ili ti ga što vidiš to dobiješ :smiley: jadna firma kojoj ti radiš sajt :smiley: ps bez uvrede[/quote]

Ša dobro za moj prvenac je dobra.
http://www.renome.co.cc

[quote=“Kečko”]ma šteta da nema tema biser dana, tjedna ili mjeseca :smiley: :smiley:
WYSIWYG= What you see is what you get, a dreamweaver je baš WYSIWYG editor ili ti ga što vidiš to dobiješ :smiley: jadna firma kojoj ti radiš sajt :smiley: ps bez uvrede[/quote]

pa dobro za moj prvena je odlicna kakvih ima

pa dobro za moj prvena je odlicna kakvih ima

http://www.renome.co.cc

Neznam kako nisi shvatio do sad da je to posao za programera, da u HTML-u to nije moguce napraviti i da sa takvim pristupom tesko da ce ti ko pomoci…

a što si točno ti napravio na tom prvencu?
jer koliko ja vidim ovo je neki template uzet samo i to bez sadržaja

[quote=“Kečko”]a što si točno ti napravio na tom prvencu?
jer koliko ja vidim ovo je neki template uzet samo i to bez sadržaja[/quote]

Pazi
Web treba da predstavi spisak nasih nekretnina sa galerijama slika, i da preko weba primamo ponude od prodavaca nekretnina.
U principu sam dobio sta sam zeleo samo treba da ga popunim i nasminkam.
sait radi tek tri dana i na free je hostingu dok ga ne sredim pacemo onda ga baciti na onaj zakupljeni.
Da tacno je da sam nabasao na neki od temlejtova i bolje mi nista ne treba za sada dok ne provalim DW i html.
A sta hoces da kazes da stranice sa nekretninama ne rade???

hoću reči da je ovo traljavo napravljen posao… bez uvrede, ali taj novac nisi zaslužio jer nemaš ni znanja niti si uložio truda u to…

da znam i ja da je traljavo odradjen sait, ali kad ga sklepas za 2-3 dana nemozes ni da ocekujes nesto bolje od pocetnika

Ljudi moze li mi neko pomoci oko ovog ili da dignem ruke?

Ovo mi zvuči kao ucjena. :smiley:

prvo i osnovno… sa htmlom mozes zaboravit ovo sta si naumio…

webstranica bi trebala biti ogledni primjer same tvrtke tako da ako mislis staviti ovo sto si napravio kao sluzbenu stranicu mozes zaboraviti na ikakvo posredovanje nekretninama jer u najmanju ruku dizajn izgleda kao da ga je radilo dijete od 3 godine. (bez uvrede).

i zadnje… ako hoces da ti korisnici salju mailove direktno sa webstranice moras napraviti formu iz koje ce se vući podaci i programirat recimo sa phpom funkciju za direktno slanje na mail - >
http://php.net/manual/en/function.mail.php

a kako ce ucenje phpa potrajat neko vrijeme bili bolje prepustiti nekom tko to zna…
mislim da bi ti programeri i sa ovog foruma bili voljni to napraviti za određenu svotu =)

[color=green]xxxxxxxx[/color]
cinjenica je da mi je ovo prvi sait koji radim u zivoru i presrecan sam sto to uopste finkcionise.
Mozda za jedno 5 god ucenja budem davinchi za web.
Moj gazda je zadovoljan onim sto sam napravio do sad jer ne kaze se dzabe koliko para toliko i muzike. Nama za sada bolje i ne treba a prodaja nekretnina ide dobro i zasto bi bacali pare na skupe web saitove kad nam posao zavrsava i ovaj.[indent]____________________________________________
[color=green][size=4]Editirao: tsereg, 26. 2. 2010., 20:15
Razlog: [post=86760]ODNOS S ČLANOVIMA FORUMA[/post]

Žalbe na moderiranje uputite isključivo u forum [forum=50]Pitanja voditeljima foruma i weba[/forum].[/size][/color][/indent]

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja