Mala CPC odjednom (iz Srbije)

Poz drugari,

7 dana sam na Adsesnu i posle 7 dana prvi put mi je pala cena klika na 0,02 centa da li je to periodicno menjanje cena ili zato sto je vecina posete iz Srbije Screenshot%20(28)

Ovo je bilo u 5 popodne danas, na ovoliko klikova ranijih dana sam zaradjivao vise od 1 euro

svakom sistemu, a pogotovo adsenseu koji je ogroman ekosistem, treba vremena da prikupi sve potrebne informacije kako bi formirao realne cijene

ne znači da će tako ostati, na početku su uvijek velike oscilacije

@ruin Da li mislis da nece tako ostati do kraja dana ili o kom periodu se odnosi?

mislim da je otprilike mjesec dana dovoljno da sve legne na svoje

@ruin Da li to znaci da trenutna zarada i ovi podaci koje mi daje adsens o dnevno mesecnoj zaradi itd mogu biti vec ili manji na kraju meseca u zavisnosti od nekih faktora, novi sam na adsensu pa ne zameri ako su glupa pitanja :smiley:

kako ti sutra obračunaju da je danas bilo tako će biti i za 20 dana

Jasno mi je hvala ti :smiley:

MOze mu oduzeti invalid klikove na kraju mjeseca, sto se uvijek desi.

A ovaj cpc na srbiji i bosni se vucara vec godinama, 0.02-0,05

Izvinjavam se na upadici, samo da primijetim da je Rambo na divan način tome slično pretočio u stih:

Jer sutra će danas postati juče, k’o što je juče danas bilo sutra.
Rambo Amadeus

:laughing:

Sad su mi smanjili sa Eura na 40 centi odjednom pola sata pre kraja dana. Nisam klikao na reklame svoje niti nista ne znam zasto mi stalno smanjuju zaradu danas?

Možda imaš dupli klik uveden. Otvori sajt sa mobilnim i klikni na neki oglas, ako ima ono da piše “otvori sajt” to je to.

Ne klikaj po svojim oglasima!

ja nisam rekkao sam vec

Na tako malom uzorku i tako rano od postavljanja reklama ne mozes donosit nikakav sud. Pricekaj mjesec dana pa ces onda bit pametniji

Prosecan CPC za Srbiju je 0.03e

Bilo mi je samo malo glupo juce da imam najvecu posetu za 7 dana preko 3 hiljade page viewa i 20 nesto klikova i on mi da fazon 45 centi…a dan pre toga na duplo manje preko euro :smile:

Pogledaj taj dan odakle se su ti bili klikovi, mozda je imao neki klik iz “jačih” drzava…