Mala pomoć oko zarade na Internetu

Pozdrav ekipa, ovako imam jednu pitanje nadam se da mi može neko pomoći.
Ukratko o čemu se radi.
Imam fb stranicu 10 K ljudi na stranici i stranica je aktivna objavljujem slike i članke.
Eh sad članke pravim na bloggeru pošto je adult tema postavio sam reklame od Juicy Ads
posjeta po članku je oko 700 ljudi
Eh sad naravno ne očekujem ja sad zaradu neku ogromnu ali msm da bi trebalo otprilike 1$ dnevno na ovu posjetu a kod mene je 0.03 $
Posjeta je 90 % Amerika.

Posjeta sa FB ne vrijedi. Ipak, na 700 UV dnevno moglo bi to ići oko 0.5-1E dnevno, ali vidiš neće da ide.

Tko dolazi, koliko ostaje i šta ima za vidjeti/pročitati/kupiti?

Možda neki adult aff probati?

1 Like

Tema je erotske priče naravno na engleskom pošto je 90 % Amerika na fb msm da su i na bloggeru posjetiocu iz amerike jer saobraćaj vučem sa te strancice.
Eh sad ne znam gdje mogu pogledati koliko se zadržavaju na stranici a msm da su tu duže jer treba vremena da pročitaju priču.

Ima blogger neku analitiku, a možeš staviti Google analytics. Kako god, razmisli malo, stavi neke aff reklame da pogledaju/kupe neke adult stvari. To će ti @anja1 bolje znati da pojasni .

1 Like

Čitao sam ovdje da su zadovoljni sa JuicyAds postavi odradio sam baš sve kako ovdje na forumu piše.Al nmg da vjerujem da na ovu posjetu dnevno zaradim 0.002 $ posjetu imam, publika je kvalitetna msm da sam negdje pogriješio
Probat ću i sa aff, nadam se da @anja1 može pomoći

Probaj sa Crackrevenu, ja sam drzao njihove offere na jednom sajtu i solidni su bili.

Dodaj i monadplug.

1 Like

Prvi put čujem za Crackrevenu to je aff ?
Sad ću malo pogledati

To sto navedoste to bih i ja predlozio otprilike crackrevenue, plugrush, juicyads… Vidi da ubacis banere u price, ako nisi. Probaj rucno, pa rotiraj pozicije, da nisu na istim mjestima

1 Like

Probaj Plugrush i Eroadvertising, Exoclick, Clickaine, testiraj, JuicyAds vise nije kao pre par godina nazalost.

1 Like

Upravo sam napravio acc na Crackrevenu sad čekam da mi odobre acc.
Prvo ću par dana to probati da vidim kako ide ako bude isto msm da nmz gore :smiley:
Preći ću na nešto drugo.

Raspored reklama je ključ. Reklame ti moraju biti u tekstu. Na početku, u sredini i na kraju teksta. Sve ostale pozicije skupa dobiju manje od 5% klikova… tako je barem bilo dok sam se ja bavio sličnim načinima zarade.

1 Like

Hvala na odgovoru, probat ću tako napraviti raspored

Otprilike to… mada bolje malo uzet ad inserter pa stavit nakon prvog i onda svakog treceg paragrafa posle toga (zavisno od toga koliko su dugi paragrafi… ako su malo onda bolje reklama na svakih 5)