Mali oglas za mali posao :)

Prenosim OGLAS za posao- objavljen danas u FB grupi za freelancere:

• Potrebno vodjenje 3 Instagram profila. Negdje izmedju 9 i 15 postova dnevno. Posao je manje vise c/p i nije potrebno vise od 2-4 sata dnevno da bi se posao zavrsio s tim da ova 2-4 sata moraju biti rasporedjena u periodu 12:00 - 00:00 po nasem vremenu jer nije moguce posao obaviti u komadu.

Radis odakle hoces. Jedino sta ti je potrebno, telefon i internet (24/7) i poznavanje engleskog jezika (ne mora biti perfektno ali moras razumjeti sta si procitao), brzo ucenje posla, smisao za vodjenje drustvenih mreza, odgovornost prema poslu.

Posao je vise za mladje osobe/studente koje poznaju drustvene mreze. Posao je freelancerski.

Nisu potrebne nikakve strucne kvalifikacije osim smisla za drustvene mreze i brzog ucenja posla.

Uopste nije bitno da li ste vec u radnom odnosu (ako jeste navesti) dok god mozete kvalitetno obavljati navedeni posao.

Posao pocinje 01.01.2022 i potrebno ga je obavljati u trajanju od najmanje 12 mjeseci.

Prijave traju do 25.12. 2021 i mogu slati svi stariji od 18 godina, koji zadovoljavaju bar minimum zahtjeva koji su navedeni u postu.

Plata: 1000 KM (svakog prvog u mjesecu s tim da zbog motivacije prvi mjesec 500 KM prvog dana posla a 500 KM na kraju mjeseca).

Potrebno 5 osoba.

Prijave sa opisom o Vama se mogu slati na: posaosigroup@gmail.com

4 Likes

Da nadodam, oglas je iz ove grupe, pa hoce neka se pridruzi i pogleda
(6) Freelanceri iz Bosne i Hercegovine | Facebook

2 Likes

Molim te pitanje, odbijen sam, vrv jer nisam iz bih vec iz srb, ima li nesto slicno za moju zemlju?

Ne znam stvarno, jedino da uđete u tu grupu sto sam navela link ili sličnu za freelancere ( UpWork BiH (Freelance posao), pa da sami postavite pitanje tamo. A nigdje veze sto su Vas odbili jer ste iz Srbije, mislim da je to nebitno za online posao, ali eto… neka im bude

Evo i mene su odbili a iz Bosne i Hercegovine sam.
Malo je smijesno da jedna, predpostavljam,mlada osoba razmislja na taj nacin.
Mozda su te odbili zbog toga sto nisi dovoljno kvalifikovan, mozda si pisao ovo “vrv” ili nesto trece, sumnjam zato sto si iz Srbije.

Nisam ništa ni pisao, samo kliknuo da se pridružim grupi xD

1 Like

Copyright © 2021 WM Forum - AboutContact