Marimedia.net

Ima li netko iskustva sa njima. Kontaktirali su me i žele da im se pridružim. evo odgovora na par mojih pitanja.

[quote=""]We can pay you with Cheque, bank wire or paypal. We pay on net30 basis, meaning we pay for every month in the month after that.
We pay you 70% out of our earning, it’s based on the way our advertisers are paying us. It is similar to google adsense. You will have access to the data, so you can see results live.
Our banners are in the Croatian language, of course J
You do not have to be a registered company, you can just sign the contract as a person.
Please fill the contract and send back to me, so I can send you our tags. [/quote]

zadnji post

To sam i mislio, pokušat ću, lako ih maknem.

aj pa postaj tu revju il nesto…da znamo kako disu :wink:

Postavio sam oglas i evo prvi refresh

Impressions 1,314
Clicks 35
Conversions 1
Click rate (%) 2.66
Conversion rate 2.86
Net pub comp 0.03
Net eCPM 0.02
ROI 0.39

Ovo ROI bi valjda trebala biti zarada, nigdje nam nikakve oznake $ ili eura.

[quote=“sime_zd”]Postavio sam oglas i evo prvi refresh

Impressions 1,314
Clicks 35
Conversions 1
Click rate (%) 2.66
Conversion rate 2.86
Net pub comp 0.03
Net eCPM 0.02
ROI 0.39

Ovo ROI bi valjda trebala biti zarada, nigdje nam nikakve oznake $ ili eura.[/quote]

Ne sime grijesis ovo je zarada Net pub comp 0.03

Lol…

:smije:

vidi jos 2-3 tjedna i ako je to to…bezi…

ROI = Return Of Investment - povrat investicije.

Ali šta je malo, malo je - WTF? 0.0009 po kliku

Net pub comp ($) will be your total Revenue for selected period.

Ma maknuo sam ih, tu na adsensenu mogu dobit 3-4 eura dnevno.

Pozdrav,

Ja sam predstavnik Marimedia doo Primijetili smo da neke raspravu o nama pa smo htjeli pružiti Vam neke dodatne informacije o našoj tvrtki.
Naša eCPM je obično veći od Adsense-a gotovo svaki put posebno u dugoročno. Budući da je ovaj industrija je tako mjerljiva, slobodno nam se isprobati i ako stvari ne rade, promjene se uvijek može biti. Osim što je naša tehnologija je u mogućnosti isporučiti, naš tim iskusnih kampanje analitičari će rado raditi s Vama kako bi optimizirali vaše marketinške kampanje i doseći najviše rezultate moguće.

Marimedia je mrežu s tisućama izdavača i oglašivača. Mi smo bili operativni za više od pet godina i upravljati više od 12 milijardi otisaka svakog mjeseca našim partnerima. Naša tvrtka ima ogroman rast tijekom posljednjih nekoliko godina s obzirom na snagu naše optimizacije tim i naše tehnologije, ali uglavnom zbog našeg povratka partnera svaki mjesec koji povjerenje Marimedia dostaviti ih visokim ROI na dosljedan osnovi.

Ako imate bilo kakvih pitanja možete me kontaktirati izravno na kontakt podatke ispod i primit ćete odgovor sa 24-48 sati. Hvala na Vašem interesu za Marimedia.

Tomer Nahumi| Marimedia Ltd.
Tomer.n@marimedia.net | SkypeID: MarimediaOnline

haha kakva vlastita antipromocija

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja