Mark Zakerberg običan licemer

Ja i ne koristim FB, polako se okrecem drugim mrezama, a i ne placem , samo ih pljujem, jer su licemerne i dvolicne smradine. I naravno vodim kamapnju protiv njih i pozivam sve ljude da se iskljuce sa te drustvene mreze i da se uclane na moju www.alkaida.com :joy:

Vidis kako ti mesas pojmove … suprotno misljenje je kada se vodi diskusija o necemu i kada me ti cinjenicama ubedis u nesto… kao sto sam ja tebi sada srucio tonu cinjenica ovde… ali nije sloboda govora kada ti neko zabrani da pricas , kada te neko stalno cenzurise , kada se cuje samo jedno misljenje i vlada jednoumlje, to nije sloboda govora, nije cak ni sloboda.

nego mi nisi odgovorio za one vrane , sta mislis sto napadaju ljude, jel ima veze sa 5G mrezama :joy: :joy: :joy: :kissing_heart:

Vjerovatno nisi ti pregledao, s obzirom da u video se samo pokazuju njegovi zakljucci, ne njegove istrazivanje koje si ti vise puna spomenuo a nije se desilo jer covjek sam nema ni za kikiriki da pokrene samostalno istrazivanje, a niko ga drugi nece, barem bi ti to trebao znati kad ga toliko dugo pratis.

Jak argument. Vidjecemo sta ce se desiti kad ti porodicni doktor kaze da skocis s mosta da bi otklonuo bol u koljenu. Hoce li i tada biti “Kako covjek koji je zavrsio medicinski fakultet moze biti u krivu reeee”

Vidis, opet napadas argument koji niko nije doveo u pitanje. Bitan je ovaj drugi dio. Kazes on “istrazuje”. Daj link do tog njegovog istrazivanja, s kime radi, ko financira to. Bilo sta sem neki news sajt il youtube. Za svako istrazivanje, nebitno kakav je rezultat, mozes fino doci i procitati i pogledati. Jedino kod ovog tvog imaginarnog ne mozes… hm

Od preko 1000 ljudi koji su dobili Nobelovu nagradu, dodje jedan, koji ne napravi pravo istrazivanje nego se oslanja na neke druge grupe i onda iznese nekakvu hipotezu, i sad rijec nejga jednog od 1000 je teza nego svih ostalih naucnika zajedno. Kako se desetine hiljada naucnika usudjuju reci da jedan “naucnik” nije u pravo? Znaju li oni da je on dobitnik Nobelove nagrade?

Nije bilo zabrane.

Nije bilo cenzure.

Daj mi reci, ti pratis Luka. Koliko memorije se moze uskladistiti u jednoj kapi vode, s obzirom da si vec utvrdio da voda ima memoriju?

Jos jedna stvar kad smo vec kod memorije u vodi.

Imas li autizam mozda? S obzirom da tvoj cijenjeni Luk tvrdi da se autizam dobija vakcinacijom, a sumnjam da si nevakcinisan

Ma gde me bre zabole za Luka, ja te pitam sta mislis za ove vrane sto ljude klucaju u glavu i dal to mozda ima neke veze sa 5G antenama, ti si se uhvatio za tog Luka… :grinning:

pa ako je pratitelj neke stranice pravi fan, onda algoritam nije bitan… on će sam skrolati tvoje objave na fejsu i otvarati ono što je objavljeno ako mu se sviđa. U protivnom fejs bi bio pretrpan objavama. Jbg dan ima samo 24 sata a ne 2500. Ja bi isto volio da mi svi pratitelji vide objavu. Da je tako, vjerojatno bi bio u orbiti oko zemlje u privatnom spejs šatlu i stream-ao live mojim fanovima

1 Like

Pa mi pricamo jedno a Vi drugo objava je za 90 % nevidljiva i kada dodje na moj profil ili stranicu pokaze mu da je nema ,jer je redukovana nekim sistemom za neke jednostavno se ne vidi … kada posaljem direkni link ,slike ili objave,njemu iskoci TRENUTNO SE TA STRANICA NE VIDI ,

1 Like

Ne da se ne vidi , nego je obrisu sa FB-ku… znaci korisnik ne moze da je vidi sve i da ode na stranicu… to je tema ovog topica, a ne facebook-ov algoritam. tema je cenzura i dvolicnost, cinizam, dvostruki arsini, Mark Z.

1 Like

Ne znam za to. Nisam još doživio da mi se objava ne vidi. Nisam znao da uopće postoji mogućnost (pod uvjetom da je stranica sa vlastitim sadržajem i bez nekih restrikcija) da se objava na fejsu ne vidi korisniku koji je odmah došao na tvoj page na fejsu

Dva pitanja jednostavna da zavrsimo, mani se vrana:
Jel vakcine izazivaju autizam, i jel voda ima memoriju? Jel se i tu slazes s Lukom, il ne?

eto toliko… Nadam se da nisi vakcinisan :smiley: