Povećanje broja lajkova na FB stranici

Facebook je u zadnje vrijeme postao broj 1 mreža za oglašavanje vaših proizvoda ili usluga, te je upravo zbog toga sve češće i češće korišten od strane velikih firmi ili ljudi koji nude neke usluge. Nebitno o tome što je vaš posao, da biste dobro poslovali potrebno je imati široku publiku kod koje vaše proizvode ili usluge možete reklamirati. Ja vam nudim Facebook marketing, tj. povećanje broja lajkova na vašoj stranici, a samim time i povećanje potencijalnog broja klijenata za vaše usluge.

Što dobivate s kupnjom lajkova:

  1. Vaša stranica izgleda pouzdanije i potencijalni kupci vide da imate mnogo zadovoljnih klijenata.
  2. Vaša stranica je bolje rangirana na tražilicama, a samim time i broj ljudi koji traže usluge koje vi nudite se povećava.
  3. Imate veću publiku koja vidi vaše objave.

Do sada imam niz obavljenih suradnji, kako na ovom forumu, tako i drugdje, a možete ih pogledati u temi dobri i loši trgovci! :slight_smile:

1 Like

BUMP!

Za sve nove članove sa kojima još nisam surađivao 10% popust :wink:

1 Like

Ovde imate 4 puta jeftinije lajkove
http://addmefast.com
Za nekih 20$ dobijate oko 2000-3500 lajkova.

@Makica nisu svi lajkovi jednaki. Upravo zbog toga molio bih da ne spamate bezveze temu. Ja dovodim prave lajkove s Balkana, a na addmefast možete dobiti lajkove iz cijeloga svijeta, od kojih će biti većina profila koji se koriste samo da se lajkuju stranice, te nećete imati nikakve koristi.
Ukoliko tražite takve lajkove, to također prodajem po vrlo jeftinoj cijeni, a oglase možete vidjeti na fiverru: https://www.fiverr.com/d1namic

P.S. Za tih 20$ mogu dovesti preko 6000 takvih lajkova.

Ako je sa balkana onda je to odlicna cena

Da me ne pitaju svi na privatno, evo ovdje neke od pohvala:








BUMP!
Ostvarene neke suradnje, još uvijek aktivno!
Aktivno 10% popusta za članove sa kojima još nisam surađivao! :slight_smile:

BUMP!

Nudim i usluge povećanja broja shareova i likeova na objavi, trenutno možete pratiti na stranici: https://www.facebook.com/postanizavodnik kako to izgleda.
U prosjeku bude po 10-15 tisuća reach na objavi.

Koliko para dode po objavi?

Sve ovisi o broju lajkova i shareova koje želite po objavi. Cijena bi bila za lajkove jednaka kao i gore, a za shareove duplo skuplje.

Da me ne pitaju svi posebno na PM, tu ću napisati cijene.

Lajkovi su cijene kao i gore 500 lajkova 12,99$, 1000 lajkova 22,99$, 2000 lajkova 38,99$, 3000 lajkova 60,99$.
Shareovi su cijene duplo veće, tj 500 shareova 25,99$, 1000 shareova 45,99$. Nažalost shareova ne mogu sakupljati više od 1000…

uglavnom to radis ciljane ljude ili addmefast i slicni servisi?
Jer za te pare ja s vlastiti reklamiranjem placenim mogu jace rezultate i to ciljane napraviti.

Ljudi sa Balkana, ne neki botovi sa addmefasta. :slight_smile:

1 Like

A jel su ciljani ljudi ? Npr, želim da mi lajka netko tko voli fičeka, i sve vezano što objavim da mu se sviđa vezano za fiček. Ako na takav način možeš dovesti ljude onda kupujem 3000 likova.

Ma nije addmefast nego je lajkovibalkan to ti je sve isto ima na addmefast dosta nasih vjeruj mi probavao sam.

Ja ne dovodim nikakve lajkove s tih servisa, a i tamo su sve vecinom botovi i profili koji se koriste samo da se tamo lajkaju stvari. Nisu ciljani lajkovi da mogu odrediti samo ljude koji vole npr. Ficeka.

1 Like

AKCIJSKA CIJENA DO 17.01.2015. u 13:00! :slight_smile:
Svi zainteresirani neka se jave!
NAPOMENA: Moguće je po stranici 1000 lajkova na akcijskoj cijeni. Popust ukoliko uzimate na 3 ili više stranica po 1000 lajkova…

1 Like

Nije lose vidjeti na fb page velik broj lajkova, npr. preko 100.000, ali ako imate specifican proizvod ili uslugu koju promovirate na toj stranici onda bi bilo dobro da tih 100.000 lajkova budu osobe koje su zainteresirane za to sto nudite. Bolje je imati i 500 lajkova na stranici ali da to budu osobe zainteresirane za vase usluge ili proizvod, veca efikasnost ce biti za vas.

Zelim samo reci da skupljanje sto veceg broja lajkova ne vodi nigdje.

1 Like

BUMP! :slight_smile:

Evo ponovno sam slobodan, rješio gotovo sve suradnje koje sam imao, još jedna se rješava, ali je to puno veći broj lajkova, pa mi treba dosta vremena. Ukoliko ima zainteresiranih, slobodno se javite na PM! :slight_smile:

BUMP, aktivno i dalje! :slight_smile: