Masovno brisanje Facebook stranica

U zadnjih nekoliko dana sam naisao na brdoooo prituzbi da je Facebook brisao stranice, kod nekih je bilo evidentnih krsenja a kod nekih bez razloga prakticno.
Povedite racuna u narednim danima sta kacite, a mozda je i bolje da nista ne kacite dok ne prodje ovaj sumanuti period.

1 Like

moze neki primjer? na kaj se kace?

Sarcasm od oko 50 milijuna lajkova je izbrisan, stoga oprez :slight_smile:

1 Like

iiiiiii jbte :open_mouth:

Mnogo milionskih stranica je otislo, a ove malo ko zna… Nije za zezanje.

Vjerovatno su dobili copyright na slike ili su obrisani zbog onih retardiranih članaka.

I meni je obrisana jedna stranica pre par dana, žalio sam se i vratili je juče.

Ništa čudno da je sarcasm obrisan, ako misliš na onu stranicu od indijaca gdje su stalno stavljali ssove komentara od meet luhra i nekog drugog lika… Svako malo su stavljali IA članak sa izazovnim slikama, par puta sam naletio i da su uz takve slike stavili naslov kao “Ne možete vjerovati da ove cure imaju ispod 18 godina”… Kak im nebi obrisali onda stranicu?

1 Like

NIje ti to brisanje, to je samo na unpublished. Kad te obrisu mozes da se zalis i na sudu u Strazburu nece ti je vratiti, niti tad stoji klasicna ona forma za zalbu samo nestanes.

Meni su do sad 6-7 stranica obrisali, zadnjih dana nisam dobio nikakvu sanckiju, osim lsoijeg reacha tako da cu i ja odmoriti.

Pa di tebi, Cupo? :frowning: Čudno mi je to. :smile: :o:

Mrze me, vjerovatno po rasnoj i vjerskoj osnovi :rofl::joy:

Is it because your black?

1 Like
1 Like

hahahahahahhaah yeaaa, stric mi je iz afrike :joy::joy:

Je l se kome desilo da mu appel odbiju, vise nema opcije kad te odbiju… da ponovo posaljes haha, da li ste imali takav slucaj?

Pozz , jel netko zna kako najlakse izbrisati stare postove sa FB stranice , ima ih preko 1000 , probao sam na ALATI ZA OBJAVLJIVANJE, pa odaberem cjeli red postova oko 25 i kliknem iZBRISI , ali FB samo vrti vrti i nece da pobrise

Ima li neki nacin

LP

image
extension za gc. nema na čemu :smiley:

2 Likeova

Hvala ti velika , pravi si

1 Like

Ej probao sam ovo, ali ovo samo funkcionira ako sam ja sa svog profila stavljao postove, znaci moram ici na Activity log sa svog profila

Ali ja sam kupio stranicu , znaci nisam ja stavljao postove

Udjes na stranicu i dodas u url /allactivity

primjer: www.facebook.com/imemojestranice/allactivity

ti si čudo od covjeka

Hvala ti velika

1 Like