Menjam BTC za $$$

Pozzz svima (i zivota vam pa zar jbn 15 znakova sad mora i u naslov teme). :smiley:

Pre par dana prodao sam BTC za kes na krakenu ali imaju nerealno tezak proces povlacenja kesa (cisto ko bude prodavao da zna i ide na druge menjacnice).

Imam 471 euro na stanju: http://prntscr.com/r48fdu ukoliko je neko zainteresovan ja bi mu poslao tu sumu u BTC, ETH ili bilo kojem alt coinu u zamenu za 430 eura u kesu na Paypal ili Payoneer.

Za proverene clanove ovog foruma nije problem da saljem prvi, novi ili oni sa 2-3 poruke ipak nemaju to poverenje pa bih slao nakon njihove uplate. :slight_smile:

Najbolje da maknem limit pa ce biti po jedan topic za svako slovo abecede, a vjerujem i broj, mozda cak i special simbol.

Topic: C
Poruka: Prodajem. PM.

:smiley: :smiley:

Uglavnom ako ti nije problem pricekati par dana, posalji mi BTC, a ja ti vratim na PP kroz nekoliko dana cim budem imao viska. Ako trazis instant razmjenu, good luck…

Kako tezak? Preko SEPA transfera bez problema prebacis lovu na racun uz jako mali fee.

1 Like

Preko SEPA je fee manji od 1eu, obično mi u roku 48h sjednu novci na račun. Kraken je od nekih top10 mjenjačnica daleko najpovoljnija opcija, barem što se europe tiče

Ja osobno povučem na wirex

Nazalost za Srbiju nije podrzan SEPA transfer. :confused:

Javio se jedan clan pa ako se ne dogovorimo javljam se @steelmaiden

Trenutno imam da prodam 1.27 ETH ako je neko zainteresovan za kupovinu neka se javi, ide 30$ ispod trenutne vrednosti. Moze Payoneer i Paypal.

Trenutno imam da prodam 1.27 ETH ako je neko zainteresovan za kupovinu neka se javi, ide 50$ ispod trenutne vrednosti. Moze Payoneer i Paypal.

Ukoliko je neko blizu Novog Sada moze i licno.