Micro Niche Site - Na koliko bi procjenili ove stranice

www.blueantt1.net #5 for blueant t1
www.magliner.org #7 for magliner
www.placestovisitinchicago.net #11 for places to visit in chicago
www.jblsubwoofer.net #5 for jbl subwoofer

Molio bih komentar na dizajn, na tekst, na kljucne rijeci, i najvaznije koliko bi dali za ovo.
Moja procjena je da ovo vrijedi od 0$ - 100$

Te dali se uopce na ovom mogu vrtjeti adsense oglasi, buduci se radi o one page stranicama.

Hvala.

Šteta što su one page wonders. Mislim za prodavača jer im to umanjuje cijenu jer se mora dodatno uložiti u nove materijale. Inače su mi ok sva 4 sajta. Po mojoj ocjeni su tu negdje u rangu sajta kojeg sam kupio prije par dana od Šime za 350 kuna s par rezervi: premala količina sadržaja (dodatni trošak za novi sadržaj),nedostatak povijesti kako zarade tako i prometa tj rangiranja.

Da zato sam i otvorio ovaj topic. Nemam povijesti zarade,ni prometa, a sadrzaj je samo 1.
Ajd ako nije problem da napisete koliko bi po vama svaki site vrijedio. Ako je to nula dolara slobodno napisite nula dolara.

Mogu samo napisati koliko bih ja ponudio za takvo nešto a to bi bilo 100 kuna po sajtu.

Bez zarade i posjete možeš dobiti za sajt jedino onoliko koliko je koštala tehnička izvedba sajta. Dakle oko 70 kn domena, dizajn ako je tamplate 0, ako nije treba naći osobu koja je voljna platiti dizajn, saržaj, 4-5-6 eura po članku, backlinkovi, ako ih ima…
Pokušaj sam izračunati.