Micromedia.hr - "Prva Hrvatska Oglasna Mreza"

Vidim na Adsensu link na
http://micromedia.hr/

Vidim da i nema oglašivača, tj. micromedia je jedina za sad.

Zna li tko više?

Malo sam prošvrljao, iskreno mislim da je ovo neki scam ili vrlo amaterski napravljeno:

“Napomena: MICROMEDIA korisničko područje u potpunosti je prilagođeno Internet Explorer pregledniku. Korištenje bilo kojeg drugog preglednika poput Mozille ili Opere može izazvati određene greške (errore), stoga Vas molimo da se, ukoliko već niste, prebacite na Explorer.”

Postoje samo dva stila itd…

[quote=“Gosaric”]“Napomena: MICROMEDIA korisničko područje u potpunosti je prilagođeno Internet Explorer pregledniku. Korištenje bilo kojeg drugog preglednika poput Mozille ili Opere može izazvati određene greške (errore), stoga Vas molimo da se, ukoliko već niste, prebacite na Explorer.”[/quote]Neću kenjat po IE-u, ali jedan takav servis bi trebao biti svjestan toga da na netu postoje i drugi preglednici. Ovo im može samo odbiti potencijalne oglašivače i medije.

I mighty Google ne podržava, primjerice, Operu. :slight_smile: Mislim da nije presudno to podržava li sve browsere, nego pouzdanost i korisnost tog servisa.

[quote=""]Sva zarada obračunava se po kliku, odnosno svaki put kad netko klikne na oglas.
Mogućnost zarade kreće se do 0.50 - 1 kn po kliku, ovisno o vrsti oglasa. Uzmete li u obzir da Google u prosjeku isplaćuje 0.45 kn, naš sistem može Vam donijeti više od 100% veću zaradu po kliku![/quote]
da…

vidio sam njihove cijene klika , 1 kn po kliku , 30 - 50 kn po 1000 impresija,što me je privuklo registrirao se odobrili me , a kvaka je u tome da ne placaju za svoje bannere znaci besplatno ih oglasavas jer trenutno nemaju oglasivaca…tako da sam odustao barem za sad…

Danas sam opet gledao stranice koje prikazuju oglase od njih. Isto sve. Ti stvarno oće propast. :confused:

Jel zna netko, funkcionira li uopće Micromedia.hr ?

Čisti paradoks. Da bi dobili oglašivače moraju imati objavljivače, a da bi im netko objavio oglase moraju imati oglašivače…

BTW: Šestoti post :slight_smile:

Malo je OT ali vezano uz HR on-line marketing kuće.

Imao sam prilike nešto sam isprobati nešto saznati posredno i zaključak je uvijek isti: BANANA.
Možda sam (vjerojatno i jesam) nesposoban ali neke stvari nisu išle:

a) Httpool me na početku neću reći oduševio ali ugodno iznenadio zaradom. Sve je splasnulo nakon 2-3 tjedna. Oglasi su se počeli prikazivati na kapaljku. Zarada od 50-ak kuna će vjerojatno ostati neiskorištena.

b) Sa Etarget i njihovim netargetiranim oglasima nisam mogao skupiti ni 50-ak lipa dnevno na solidan broj prikaza. Zarada od par desetaka kuna također će vjerojatno ostati neiskorištena.

c) Xclaim me ubio u pojam sa svojom politikom jedna stranica-jedan kod-jedan limit. ■■■■■■, kao da imaju njemačke korijene. :slight_smile: Uglavnom, na jednoj stranici morate skupiti limit od 500 kuna kako bi bila moguća isplata. Kako imam male stranice procjenio sam da bi početnim tempom na najboljoj stranici ispunio kvotu negdje 2014. I tu će par desetaka kuna ostati neiskorišteno. I da, svaki kod se mora autorizirati. Kažem ja, njemački korijeni.

d) Od Adlink media se čeka isplata (iz usluge) kojoj je regularni rok od 90 dana istekao prije cca mjesec dana. Zovem, kumim,… nemaju novaca i oni čekaju da im plate. Na žalost, potpuno ih razumijem.

evo ja cu mao off da neotvaram temu novu

da li je vama (koji koristite etarget) isplatio za 4mj. novac uredno …

[quote=“Zyex”]evo ja cu mao off da neotvaram temu novu

da li je vama (koji koristite etarget) isplatio za 4mj. novac uredno …[/quote]

Pa poslali su email da imaju problema sa isplatom (nesto do sistema)

Meni je danas bila isplata od E-targeta…točnije, prebačena su sredstva na račun oglašivača :wink:

To, naravno, ne znaci da se Opera ne bi trebala podrzavati (niti da je Google bezgresan). Stovise, Opera je browser sa najbrzim JS engine-om, najvise podrzava standarde … a ima i mobilnu verziju koja je daleko najbolja (a trziste mobitela brzo raste).

Podrzavanje odredjenih browsera dovoljno govori o pouzdanosti i korisnosti tog servisa.

[quote=“trnac”]Malo je OT ali vezano uz HR on-line marketing kuće.

Imao sam prilike nešto sam isprobati nešto saznati posredno i zaključak je uvijek isti: BANANA.
Možda sam (vjerojatno i jesam) nesposoban ali neke stvari nisu išle:

a) Httpool me na početku neću reći oduševio ali ugodno iznenadio zaradom. Sve je splasnulo nakon 2-3 tjedna. Oglasi su se počeli prikazivati na kapaljku. Zarada od 50-ak kuna će vjerojatno ostati neiskorištena.

b) Sa Etarget i njihovim netargetiranim oglasima nisam mogao skupiti ni 50-ak lipa dnevno na solidan broj prikaza. Zarada od par desetaka kuna također će vjerojatno ostati neiskorištena.

c) Xclaim me ubio u pojam sa svojom politikom jedna stranica-jedan kod-jedan limit. ■■■■■■, kao da imaju njemačke korijene. :slight_smile: Uglavnom, na jednoj stranici morate skupiti limit od 500 kuna kako bi bila moguća isplata. Kako imam male stranice procjenio sam da bi početnim tempom na najboljoj stranici ispunio kvotu negdje 2014. I tu će par desetaka kuna ostati neiskorišteno. I da, svaki kod se mora autorizirati. Kažem ja, njemački korijeni.

d) Od Adlink media se čeka isplata (iz usluge) kojoj je regularni rok od 90 dana istekao prije cca mjesec dana. Zovem, kumim,… nemaju novaca i oni čekaju da im plate. Na žalost, potpuno ih razumijem.[/quote]

Etarget je dobar, skoro je kao google i jedina je alternativa u hrvatskoj.
Zanemarit ću im ne odgovaranje na mailove ili to što sam par puta požalio što su mi odgovorili, al tješi me što nisam jedini.

Xclam je ok, samo je problem što su odbili 48 od 50 mojih sajtova :D. Prije 2 godine su imali problema sa isplatom, mislim da su sad neki novi ljudi tamo pa se nadam da nemaju takvih problema više.

Sad imam neku suradnju sa Ad-netom, imaju mi platit oko milion impresija za ludihumor samo ne znam po kojoj cijeni, kako, gdje kud. Valjda će se javit jedan dan :neznam:

Httpol i ove nove nisam probao al želim im puno uspjeha, treba nam što više takvih u hrvatskoj.

Micromedia.hr => Hmmmm, znači i to je “promašaj”. Vidim stranica im funkcionira, ponudu javno daju, a e-mail ne funkcionira, tako nešto neozbiljno do sada nisam baš često viđao.

Što se tiče Xclaim, ne znam, ne mogu s tim njihovim code script nikako na zelenu granu. Nikako da mi proradi kako treba.

btw: Forum mi radi sa oglasima, code sam umetnuo u index.html i radi samo na njemu, ali kada Xclaim code umetnem na ostale *.html stranice, ništa se ne događa tj. nema oglasa.

Isprobavao sam ključne riječi na dotičnim stranicama ali opet ništa.

Ima li tko savjet.?

[quote=“IvanVk”]Micromedia.hr => Hmmmm, znači i to je “promašaj”. Vidim stranica im funkcionira, ponudu javno daju, a e-mail ne funkcionira, tako nešto neozbiljno do sada nisam baš često viđao.

Što se tiče Xclaim, ne znam, ne mogu s tim njihovim code script nikako na zelenu granu. Nikako da mi proradi kako treba.

btw: Forum mi radi sa oglasima, code sam umetnuo u index.html i radi samo na njemu, ali kada Xclaim code umetnem na ostale *.html stranice, ništa se ne događa tj. nema oglasa.

Isprobavao sam ključne riječi na dotičnim stranicama ali opet ništa.

Ima li tko savjet.?[/quote]

Ako radi na naslovnici dok ne radi na ostalima jedino što može biti da si krivo stavio kod na stranicu (footer, odmah ispred ili iza GA). Imaš link?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja