Microsoft mta certifikat

Pozdrav ekipa dali je to ko od vas polago i ako je kakav je test :slight_smile:

Zeznut…
Bit je na klijentskom djelu sustava koji radi u sklopu kompanijskog servera…
Dobro pripremit i ide… Ima dosta pitanja 60 tak i odmah znas rezultat…

Ako ćeš polagati u Algebri oni rade i pripreme te postavljaju pdf iz kojega se može učiti. Nije baš toliko teško.

Ja sam polagao HTML5 i bilo je javascript, css3, html5 od svakoga po nešto, ako se ne varam 75% je dovoljno za prolaz.

Da da u algebri polazem bez priprama imaju besplatno znaci doma se priprrmam imali su one svoje online testove to sam prosao sad moram ovo rijesit al ak je 60 pitanja to je bome dosta ovako je bilo oko 20 pitanja kad sam rijesavao

Ovo gdje sam sam online rijesavao samo je teorija ima ovak koji zadatak kao gdje da dio koda pa sto treba umetnut al oko 90 posto teorija

Da na te online pripreme sam i mislio. Test je sličan kao što su i pripremni testovi. Ima zadataka, ali je većinom teorija.

U subotu mi je polaganje pa javim kako je :slight_smile:

Evo da vam ukratko kazem test se sastoji od 37 pitanja nisam prosao bio blizu 66 posto ja sam mislio da ce bit vise teorije al izgleda prevario sam se bilo je jako puno koda tipa 20 redova i sad na temelju toga spoji dio koda sa time dok ja razmislim na zadatku prode bar minutu do min i pol i na kraju nikako stic rijesit, a 45 min vremena…