Midas Network iskustva u 2020

Pozz ekipi.

Evo u nekim pregovorima s Midas Networkom.

Recite mi isplati li se njih imati uopće na news portalima ?

Lp

Zarada dosta slabija nego prvih godina kada su se tek pojavili (valjda zbog većeg broja publishera), a i izašli su neki veliki portali poput Jutarnjeg pa je i razmjena posjete kudikamo slabija. Nešto su im sporije i isplate nego prije kada bi plaćali u roku par dana od izdavanja računa.

Svejedno, još uvijek su najbolja platforma za nativno oglašavanje u Hrvatskoj.

A kako ide prijava i koje uvjete moraš ispunjavati?

Vidim tamo obrazac za prijavu…i što onda? Neko od njih te nazove ili se javi na email i što dalje? Jel te odmah prime ili to traje neko vrijeme? Koji su uvjeti?

A kako to funkcionise , ako ti njima das jednu posetu , oni tebei dve ili drugacije ???

Kontaktirate Sinišu, suvlasnika, na email sinisa@midas-network.com i on će vam dati sve detalje. Moraju vam rucno odobriti prijavu ali mislim da primaju sve news portale s originalnim sadržajem i nekom minimalnom posjetom.

Razmjena je uglavnom 1:1 osim s nekim vecim portalima tipa index.hr i 24sata.hr gdje razmjena zna biti 1:2 u vašu korist.

koji savjeti kako maksimizirati profit s njima?

može li netko reći je li Midas Network radi i sa privatnim osobama , koji su min uvjeti tipa br pregleda mj… ?

koliko ja znam ne može s fizičkim osobama. Al slobodno im pošalji mail

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja