Mijenjam PayPal za gotovinu

Imam $90 na PayPalu. Tražim nekoga s kojim bi se našao u Zagrebu, ja vama uplatim PayPalom na licu mjesta, vi meni date gotovinu.

Dakle, ja pokrivam sve troškove, vi dobijete $90, a meni isplatite 450. To je nešto više od 100 kuna vaše zarade.

Poštena ponuda, ako izuzmeš ovih 100 kn zarade koje će se “istopiti” tijekom transfera i valutne konverzije.
Ako ti treba dodatno pojašnjenje kako i zbog čega, tu sam :slight_smile:

Poslije se dogodi refund :D.

Troškove transfera plaćam ja. U biti, imam $100 na Paypalu, računao sam da bi poslao 90 baš zbog tog topljenja.

Ako se salje ko gift, nema refunda.

Ja bi rekao da se radi o liku s kojim sam se ja nasao i koji me zajebao…tak da oprezno !

Ne znam tko te zeznuo, ali shvaćam razlog za sumnju. Ako ikome išta znači, nisam prevarant, pokažem osobnu i ostavim njezinu kopiju, to mi je najmanji problem. Identitet dokažem na sve moguće načine.

Isto tako, ako je ovo istinito s giftom istina, može i to bit garancija nekome.

Najbolje da se nađete vas dvojica, pa da se vidi situacija. :smile:

P.S. Netko tko daje Paypal novac za gotovinu mora biti sumnjiv jer je inače vrlo lako i brzo tu transakciju realizirati u pola sata i bez pregovora na Forumu; dovoljno je otvoriti visa karticu u banci, može i debitna kartica. :o:

Da, ali problem je što moram čekat nekoliko dana, a novac mi treba otprilike odma. Jbg, situacija je takva kakva je. Ali na kraju krajeva, vas to ni ne zanima, vjerujem da je prioritet bilo kome da ne bude prevaren.

Kažem, mogu dati apsolutno sve što se traži i nalazimo se uživo. Novac je povučen s Fiverra, Paypal koristim godinama i isto tako svakome mogu pokazat izvode i što je potrebno.

I posle toliko godina nikako da uzmes neku karticu…

Ne znam jesi li shvatio iz mog odgovora, ali naravno da imam kartice. Problem je jedino taj što si ovaj put ne mogu priuštiti čekanje 2-3 dana da novac sjedne na račun

Evo ja pristajem da se nademo. Javi mi se na pm i posalji broj moba. Napisem ovdje konacni ishod. Moze?

3 Likes

Može, javljam se.

Ispricavam se Mateu. Mislio sam sigurno da je on onaj muljator, a dopisivanjem zakljucio da nije. Sorry sto sam ti pokvario oglas…

Dakle i dalje mijenjam. Situacija je ovakva:

Imam na PayPalu $99,81. Meni je jedino bitno da od toga dobijem 450 kuna. To bi značilo da je vaših cca $95 nakon PayPal nameta? Ne znam točno koliko točno iznose. A ako idete i dalje u konverziju u kune i isplatu, to je i dalje debelo iznad 100 kuna provizije.

Potvrdim da sam pošten i ozbiljan na koji god način treba. Zbilja mi je hitno, nemam druge opcije nego pitat na forumu…

I dalje tražim nekoga. Dakle, dajem $99,81 za 450 kuna gotovine. Isključivo uživo, gdje vam mogu dati i svoju osobnu i sve što treba, kao i uplatiti novac pred vama, kako biste bili sigurni da nisam prevarant.

1 Like

U obzir dolazi i kupovina nečega u Svijetu Medija do 600 kuna (oni primaju PayPal). A vi meni onda 450 kuna.

I priča ti ne pije vodu, zadnji put kad si pisao pre 4 dana da si povukao do sada bi podigao novac. Pazite se…

4 Likes

Ja ne znam kako se nekom isplati zajebavati oko ovih suma.

Glavno da si se ti našao filozofirat. Na kraju bi mi bilo mnogo pametnije da sam odma isplatio sebi na račun. Očekivao sam da će netko uletit prije i to se odužilo. Ali tko bi znao.

Ovako je @jurazg1 zaradio cca 200 kuna. Bez filozofiranja, bez puno truda. A mogao je tako tko želi iz ZG.

Copyright © 2021 WM Forum - AboutContact